Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy év házasság után szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy év házasság után szinte semmi szex a férjemmel. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt ebből egy éve vagyunk házasok. Eleinte minden oké volt ezen a téren, de ahogy összeházasodtunk úgy csökkent az együttlétek száma. Ma ott tartunk, hogy havi kettő, három van. Én már sok dolgot bevetettem, sokszor mondtam el, mit szeretnék, hogy szeretném. Kérdeztem, ő mit szeretne, mi változott, de szerinte minden tök jó. De nekem ez így édes kevés. És már egyre több a vita is. Pedig ő állítása szerint ugyanúgy kíván és szeret, csak hát fáradt, vagy épp nincs jol, vagy fáj a feje, hasa, stb. Pedig nem hinném, hogy lenne valakije, mert nem gondolnám róla, aztán persze ki tudja. Csak hát nekem mindig is fontos volt a szex egy kapcsolatban és nehéz megállni, hogy ne essek kísértésbe... Voltatok hasonló helyzetben? Hogy oldódott meg? Ja, én 30,ő 35 éves.
2018. okt. 4. 18:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Gondolom egy vérbeli tökös Casanova a pasid...

Ha 3 év után bedobta a törölközőt, akkor ott nagy baj van.

2018. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
0%
Szerintem keress valakit, aki megbízható és kielégíti a vágyaid. (csak nehéz ilyet találni)
2018. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem az a tipikus Casanova, de a dolgok ezen részével két évig nem volt baj.

A megcsalás aljas dolog és valóban diszkrét embert találni baromi nehéz.

2018. okt. 4. 18:24
 4/20 anonim ***** válasza:

Már bocs, de 3 év után ez sehogy nem buli.

Most akkor még élsz szeretőt fogsz tartani?

Másrészt köztudott, hogy 30 felett a pasiknak már lefelé megy az igény általában, jó van egy két kivétel, de a nagyja 40 éves korára bedobja a törölközőt.

2018. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Szeretőt tartani olyan alattomos dolog. Közben otthon meg tenni a szépet, mintha minden oké lenne. Nem tudom mi a jó megoldás.
2018. okt. 4. 18:38
 6/20 anonim ***** válasza:

Miért házasodtatok össze?

Gyereket akartál, vagy más okból?

2018. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

Előbb utóbb eljutsz oda, ahova a kedves szeretőm.

Ő is egy házas nő, gyerekekkel. Szép is, kívánós is. Ám a férje hozz se nagyon nyúl. És ezért kellek neki én, hogy én kielégítsem. És a férje évek óta ilyen, szóval a tied is ilyen marad. Én meg a házas nők jó barátja vagyok. Szóval ha rá jössz, hogy ez így marad tudod mit kell tenned.

2018. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Szia!Szerintem a pasidnak van valakije!!30-as éveibe járó pasinak,minimum hétkönap 3- szor elkéne kapnia tége!Hétvén meg 2-szer,mikor főzöd az ebédet közbe megkéne dunia!!
2018. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35 évesen, 5 év ismerettség után nekünk 2 havonta van egy szex. Szokj hozzá.
2018. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

Mit lehet tenni?

Elválni

2018. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!