Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám magam bevállalóssá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám magam bevállalóssá tenni egy pasi kedvéért?

Figyelt kérdés
Szeretem a szexet viszont nem vagyok bevállalós. Csak a sima átlagos szexet szeretem viszont azt is félve csinálom. Elképzelni el tudom, hogy mit, hogy kéne csinálnom de gyakorlatban nem merem mert félek, hogy béna leszek. Az orált is szeretném csinálni de nem merem mert félek, hogy béna leszek benne. Hogy győzzem le a félelmem? 26N
2018. okt. 3. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

"Hogy győzzem le a félelmem?"

Ez egy kössz a semmit, fogd meg jól tanács lesz, mert bár mindenki tudja, de senki nem alkalmazza:

bizalommal. A bizalom a partner felé tesz bevállalóssá. Én is gátlásosabb vagyok az átlagnál, de egy idő után fel tudok engedni és merész lenni a partneremmel, amikor már érzem a bizalmat, amikor tudom, hogy tényleg engem akar, szeret, tisztel és nemcsak szexuális segédeszközként használ.

Ha rendszeres lesz a szex és bízni kezdesz benne, sokkal könnyebb lesz kinyílnod.

2018. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
igyá
2018. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Mennyi férfivel voltál te együtt életedben 26 évesen? 2? 3? Mert lehet gondok vannak az agyaddal, és nem a férfiakkal van a gond... vállalj be anal szexet, anyag lenyelést, vagy pl hogy beleverhesse a seggedbe stb.
2018. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

én fordítva működök .

engem az átlagos szex nem beindít , hanem pont ellenkezőleg , megunom és ha ilyen partnerem van , aki mondjuk úgy : konzervatív az ágyban , akkor a következő szex közben azon gondolkodom lesz-e következő.... általában kuka.


írod hogy a sima szexet is félve...

mitől félsz?

2018. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Màr rosszul gondolkozol. Senki kedvènek ne akarj megfelelni...főleg ne a szexben. Azt tedd amit szeretsz vagy amire kívàncsi vagy.
2018. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Bátorság. Vedd le a válladról a felelősséget.. mondván ha nem is sikerül túl jól szívből adtad. Ráadásul izgatott is téged:)


Fogadd el magad egy jó csajnak, aki izgató a pasija számára.

Bátran legyél bátor.. ugyanis csak akkor lehetsz jobb ha próbálkozol az pedig néha hibával jár, de tanulni bárki képes;)

2018. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerj meg és velem mindent gyakorolhatsz és kipróbálhatsz!
2018. okt. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engedd el magad. Légy laza. Ne félj megélni vágyaidat.
2018. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!