Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha lenne egy skála...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha lenne egy skála amin azt mérnék, hogy mit tudsz nyújtani az ágyban hányasra értékelnéd magad?

Figyelt kérdés
Mi alapján és kor is írjatok.
2018. okt. 2. 23:01
1 2
 1/16 Eric Griffin ***** válasza:
46%

Miért nem adod meg te a skálát? Pl 5/, 10/, 100/... stb.


Én 87/87-re értékelem magam. Visszajelzések alapján. Amúgy is, egy pasi legyen már annyira magabiztos, hogy a maxot tudja nyújtani.

2018. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
előjátéknál mit csinálsz, mennyire figyelsz vagy a tudásodat használod.. az aktust hogy csinálod..élvezteted a partnered.. mohó vagy e? elégedett vagy e?stb..
2018. okt. 2. 23:12
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

10/10

Ügyes vagyok, jó az állóképességem és odafigyelek a partneremre.


25/F

2018. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Ez akkor lenne érdekes ha megtalálnánk a partnert és anonim módon ő is értékelhetné a pasi teljesítnényét. Azt hiszem látnánk csodákat.

Az egyik partnerem mondta hogy az előző pasija adáig meg vissza volt a teljesítményétől, himuszokat zengett hogy őt a nők hogy dícsérték, közben egy nulla volt minden szempontból.

2018. okt. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4 ismerős! Mig nem fekszel le vele addig előadják h milyen nagy számok az ágyban.
2018. okt. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
8/10 mert mindig van mit tanulni és ezt az eddigi partnerek visszajelzése alapján adom magamnak mert eddig mindenkinek okoztam orgazmust 🙏 35F
2018. okt. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9%

6#

Nem is vagy beképzelt: egy nyolcas skálán 10 pontot adnál magadnak. Te aztán egy igazi baszógép vagy.

2018. okt. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Kamionos!


Igen, mindig van mit tanulni. Például megtanulhatnád használni a vesszőket. :)

2018. okt. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is vagy beképzelt: egy nyolcas skálán 10 pontot adnál magadnak."


Nem ő beképzelt, hanem te nem tudod - a gyakorit használók többségével egyetemben - hogy az ilyen értékelésnél melyik szám megy a perjel elé, és melyik utána.


(Ha van kedved, gondold végig logikusan, hogy a 80%-os tejesítmény úgy jön ki, hogy a a 8-at osztod tízzel (= 8/10), vagy a 10-et osztod 8-al (= 10/8).

2018. okt. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

Kissé szétbontom..


Nézd, alapjáraton figyelmes vagyok, főleg szex közben. Jól olvasom a testbeszédet észreveszem a nő rezgéseit, éppen ezért alakítom magam a nő hangulatához, vagyis tudom mikor s hogyan jó neki a szex.

A csókom brutálisan jó:) Nem nyálas, határozott s mégis romantikus.. ami könnyedén átcsap szenvedélyesbe.

Kíváncsi vagyok, felfedező. Imádom felderíteni a nőt és annak erogén zónáit..

Tudom mit akarok, képes vagyok kommunikálni is, ráadásul nem is akárhogyan.. Tudok meggyőző, s megértő is lenni. Ha szükség van rá bátorítok, ha kell önbizalmat növelek, ha pedig úgy hozza a pillanat vágyat keltek.

Tudok várni, türelmes vagyok.


Az orálom kiemelkedő és nem csak a technika miatt tartom annak, hanem azért mert látni rajtam a vágyat s azt, hogy mennyire felizgat a nő maga, ez pedig óriási önbizalomnövelő a nőnek.


Jól bókolok és képes vagyok kimutatni az érzéseim, köztük azt is, hogy mennyire élvezem amit a nő tesz velem.


Odafigyelek a higiéniára és az illatomra.. a testem viszont nem tökéletes, úgy 3-5 kg izom elférne. A péniszemhez elfogadnék +2 centit hosszában, a vastagság viszont tökéletes.


A szexuális intelligenciám meglehetősen magas, toleráns és nyitott is vagyok továbbá rengeteg ötlettel rendelkezem.


De amire a legbüszkébb vagyok az a kreativitásom:) na meg az önbizalmam és az önismeretem. Utóbbi több száz óra önfejlesztés eredménye amely nem kis munka volt, de nagyon is megérte.


Természetesen tudom jól, hogy nem vagyok tökéletes, tudom jól mik azok a szegmensek amikben tudnék még fejlődni.

Összességében azt mondom, hogy 15-ös szórási skálán 135 pontot érek el, ugyanis ez esetben a szexuális hányadosom megegyezik az intelligenciahányadosommal.


27ffi

2018. okt. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!