Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hisztek Kinsey-elméletében?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek Kinsey-elméletében?

Figyelt kérdés
Kinsey professzor volt,es a szexualitast kutatta,es ki is dolgozott egy skalat (Kinsey scale) ami 5 fokozatbol all,a heteroszexualistol,a biszexen at a homoszexualisig.Mindegyik kozott van atmenet,egy kettos,peldaul tulnyomoan heteroszexualis,alkalmankent biszexualis es igy tovabb.Igy szerinte nem minden ember sorolhato be a sima kategoriakba,hanem vannak olyanok,akik a ketto kozott allnak,valahol feluton.Ti hisztek ebben az elmeletben?

2015. jún. 30. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

Nem, én a lélekvándorlásban hiszek.


Amikor születik egy új lélek ami hímnemű, és bekerül egy férfi testbe alapból, aztán meghal és kiköt egy női testben így az leszbikus lesz nagy valószínűséggel. Ha pedig nő kerül véletlen férfi testbe akkor az meg homoszexuális lesz.

2015. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Az első remélem csak viccelt.


Még nem hallottam erről a professzorról, de én eddig is úgy gondoltam, hogy az emberek nem sorolhatók be csak ide, vagy csak oda. De szerintem ezzel semmi gond nincs.

2015. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Én egyetértek vele.
2015. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Nem hiszek ebben. Nem szeretem kategóriákba sorolni magam. Testileg szeretem mindkét nemet a külseje alapján, ha pedig megismerem és szerelmes leszek belé, akárhogy néz ki nem lenne gond. :)

De ez nem a nemétől függ, hanem a személytől. 18/f

2015. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

nem megbízható,bár a lényegét értem.viszont csak azért,mert a tesztben azt jelöltem be,hogy életemben mindkét nemmel ki szeretném próbálni,meg,hogy nem taszít a másik nem,máris az jött ki,hogy túlnyomórészt hetero,és csak alkalmi homoszexuális.ez így nem igaz nálam.


20/L/L

2015. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem a legtöbb ember besorolható 100% heterónak, homonak vagy binek.
2015. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem minden fekete, vagy fehér, de azért vannak "jelszintek".
2015. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Nézzétek meg a Kinsey c. filmet, Liam Neeson játssza a professzort. Érdekes figura volt.
2015. júl. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Igen, az alapokban hiszek.

A neten lévő instant teszteket viszont baromságnak tartom.

2015. júl. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anizotropikus ***** válasza:

Sajnos a linken már csak nyomai vannak az életművüknek :(

Az ő kutatásaik adnak adekvát választ a kérdezőnek!

[link]

2015. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!