Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz hogy akik nem használn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy akik nem használnak gumit azok mind teherbe esnek?

Figyelt kérdés
Eddig minden nő ezt mondta nekem akikkel beszélgettem erről.
2018. okt. 2. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
baromság.
2018. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Inkabb hasznalj. Tabletakal csak a nőt mérgezed
2018. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha semmi más módon nem védekeznek, és mindkét fél nemzőképes, akkor igen
2018. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Komolyan mit tanítanak biológia órán? Nem nem mind esik teherbe van akik rég szeretnének gyereket de nem jön össze, van akinek meg egyből. Ezzel együtt igen is vigyázni kell egymásra szóval bár én sem vagyok oda a gumiért de ha a nő azt mondja hogy szed valamit és közen nem akkor ott lehet a baj szóval nagy bizalomjáték ez. Ki és kitől esik teherbe ez sok tényezős dolog, hogy milyen a férfi spermája ...
2018. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Nem. Hogy konkrétan milyen eséllyel esik egy nő teherbe védekezés nélkül, az sok mindentől függ. Mikor van a szex (ovuláció közelében lehet teherbe esni a legnagyobb eséllyel), milyen idős a nő és a férfi, egészségi állapot, genetika, stb. Erről végeztek már több kutatást és felmérést, átlagosan ha az ovuláció közelében, védekezés nélkül szexel egy egészséges nő, akkor úgy 20% esély van a teherbe esésre.


Tehát közel nem 100%. Ha minden védekezés nélküli szexből teherbe esés lenne, akkor szaporodnánk mint a nyulak.


Mindez azonban nem azt jelenti, hogy el lehet hanyagolni a gumi használatát. Ha nem akarsz gyereket, húzzatok gumit. Ezek az esélyek nem tűnnek soknak, de ha rendszeresen szexeltek és fiatalok vagytok, akkor átlagosan 1-2 hónapon belül szinte biztos, hogy teherbe esés lesz belőle. És még egy alkalomnál is nagyon sok a potenciálisan ~20%, ahhoz hogy a védekezés nélküli szexet kockáztasd.

2018. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, légyszives ird meg hány éves vagy és hány éves nők mondták azt hga beteszed gumi nélkül az egyenlő terheséggel.


Javasolt egy kis biologia ismeret, a férfi és a női folyamatok megismerése.

Az óvszer használata javasolt mindig.

2018. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Óvszerrel is teherbe lehet esni. Én vagyok az élő példa.
2018. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem. Nincs olyan, hogy gumi nelkul tuti terhes leszel. Alapbol csomo mas fogamzasgatlo modszer is van.

De ha egyaltalan nincs vedekezes, akkor sem 100% a teherbeeses lehetosege. Van akik evekig hiaba probalkoznak, hogy kisbabajuk legyen.

2018. okt. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
8-as. Az azért van mivel a nő előtte sokat tabletázot és tönkreteszi a szervezetét nemzés terén. Van aki medős lesz tőle.
2018. okt. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ma 06:54


Ez nagyszerü hir annak aki nem akar gyereket,mert ugye nem mindenki szeretne.

2018. okt. 3. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!