Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak neger azsiai japan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak neger azsiai japan rosszlanyok? Surgos! : P

Figyelt kérdés
Egzotius prostikat keresek de nem igazan talalok. Ha tudtok kerlek linkeljetek. Lehet neger japan kinai azsiai stb.. Kuldenetek legyszives?

2018. okt. 2. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Ehezz kikell utaznod japánba..
2018. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miert kene? Itt is van sok kulfoldi. Ha valaki tud ilyet az linkelje legyen szives. Neger vagy valami azsiai :D Naaaa
2018. okt. 2. 22:13
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Felmész rosszlányokra és a bőrszín szerint szűröd a lányokat. Oké, tudom, Kolompár Szamanta is beállítja magának, hogy latin, de azért nyilván meg lehet találni a valós hirdetéseket is.
2018. okt. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nyilvan probaltam :D ezrrt kerdezem ha tud valaki az linkeljen. Nem tanacsot hanem linket :D kerestem de nem talaltam. Ha valaki talal legyszi linkelje ide
2018. okt. 3. 11:38
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Nincsenek idehaza ázsiai prostituáltak. Vagyis... ez így nem teljesen igaz. A nagyközönség számára nincsenek, viszont sok kínai lány érhető el az itteni gazdag kínaiak számára. De zártkörű a dolog és sokszor a lányok sem legálisan érkeztek.


Munkában vagyok szóval azért a rosszlányokat nem kívánnám böngészni, de határozottan emlékszem onnan egy fekete lányra.

2018. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan sok, mondjuk nem több tízezer prosti van azon az oldalon, hogy ne lehetne átnézni mondjuk 10 perc alatt az egészet és a listákon a mini profilképek alapján ezt kideríteni.
2018. dec. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1000 forint/link oké?
2018. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
rosszlanyok-on van két néger csaj, de ennyi. Be kell menj a Godzsu udvarra és élőben kell ismerkedj, ha egzotikus csajt akarsz (vagy ki kell menj legalább Londonba mondjuk, ott sok jó kis néger bula van).
2018. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tinderen vannak ázsiai csajok.
2018. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincsenek
2018. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!