Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan házaspár aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan házaspár aki ugy keres sperma donort hogy például közös szex alkalmávalesik meg a megtermékenyités?

Figyelt kérdés
mert hallotam ilyen történeteket mert hogy ugye sok cécóval jár a hivatalos eljárás
2018. okt. 1. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Régen a paraszti kultúrában, szokásjogban létezett a "nemzőtárs" intézménye. Ma már nem hiszem, hogy bárki vállalna ilyesmit, akár fogadóként, akár donorként.
2018. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már az első válaszoló így belekezdett, nekem az első éjszaka joga jutott eszembe a kérdésről. :D
2018. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk a gimiben ahová jártam egy tanárnő. Férje is tanár, ott dolgozik, de steril, terméketlen és ezt beszélték meg spermabank helyett.


Közszájon forgó pletyka volt, hogy akkoriban így lett az első gyerekük.

2018. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pont ilyenre gondoltam amit a hármas leirt,hogy aki nem akarja a cécókat a sperma bankal
2018. okt. 2. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!