Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki mikor vesztette el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor vesztette el a szüzességét? És milyen volt?

Figyelt kérdés

Kort és nemet írjatok!

És részletesen írjátok le milyen volt nektek az első, mi volt a határ amit megtettetek ? Milyen helyszinen?


2018. szept. 30. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Erre akarod verni?
2018. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

17 éves voltam, az első barátommal 3 hónap járás után. Tökéletes volt, mindketten szerelmesek voltunk, előtte már hetekig ment a pettingelés, bár így is nagyon szűk voltam és fájdalmas volt az első pár alkalom. Amúgy először misszionáriusban próbáltuk, de nem akart bemenni, aztán lovaglóban sem, végül barátom felrakott az asztalra és úgy sikerült😄

22L

2018. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22 voltam. Sokáig kínlódott, húzta-halasztotta, én már nagyon untam. Alig állt neki, aztán fél perc alatt elment. Semmit nem éreztem.
2018. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Nyilván részletesen le fogom írni neked, hogy kiverhesd rá a pöcködet.

19 voltam, a srác 23. 5 hónap járás után, otthon a szobámban.

2018. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
13. Jó volt. 20/L
2018. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25, már minden határidőn túl. Viszont cserébe egész jó volt, tök sokáig bírtam, mivel túl szűk volt az óvszer, csak akkor még nem volt tapasztalatom, hogy tudjam. Legalább a csaj sokáig élvezte.
2018. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20 évesen az elso barátnommel, egy hotelszobában. Ahhoz képest elég jol sikerult. Igaz kicsit hamarabb elsultem. De nem 3 lokés után, amivel elégedett voltam. Kozrejátszott, ogy tulaggodtam az egészet, ami miatt igazábol nem is tudtam ugy ráhangolodni. Orom az uromben? :D De utána pihenés után a második menet már sokkal jobb volt. A csaj nem volt már akkor szuz.
2018. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

20, haverral az ő szobájában. Nem volt rossz, de nem is volt nagy durranás. A második alkalom se volt nagy szám, mert elmenni se tudott (sokat hokizott, elszokott a női testtől...), így több alkalom nem is kellett tőle. Azóta voltam mással, akivel végre élvezem is.


21L

2018. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18 voltam, az első párommal 1,5 év után. Nem volt jó és később sem lett jobb, önző volt. 5 évig voltam vele :/
2018. szept. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

16 voltam, iskolai táborban egy osztálytársammal, akivel pár hónapja jártam. Jó volt mindkettőnknek, szívesen emlékszem vissza. Utána még kb. egy évig jártunk.


20L

2018. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!