Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ennyire fontos a nőknek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire fontos a nőknek a pénisz méret, akkor már ehhez hasonlók tömegesen történnek a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Szex előtt vagytok és lehúzod a nadrágodat és akkor a nő ahelyett, hogy elkezdene a farkaddal játszani, elővesz egy mérőszalagot és leméri a cerkád hosszúságát,vastagságát.Ha ezzel végzett és túl kicsinek találja,akkor azt mondja,hogy köszönöm,de mivel a pénisz méreted nem elégséges így nem léphetek veled szexuális kontaktusba.

Manapság ez tömeges méreteket öltött?


2018. szept. 25. 17:36
 1/9 A kérdező kommentje:

Velem még nem történt ilyen.

Ezért is tettem fel a kérdést.

2018. szept. 25. 17:43
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem féreg,csak ránéz és köp egyet,aztán elmegy.
2018. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Nyilván nem mérőszalaggal döntik el, hogy maradhatsz-e, hanem szabad szemmel. Azért így is meg lehet mondani, hogy kb. 14-15 cm az alsó határ, ahonnan már lehet nőd.
2018. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Hitelesített az a mérőszalag?

Ez fontos!

Amúgy elképzelem ahogy két marokra fogja a női kezébe(volt már ilyen) és még kilóg még 5-6centi és rosszallóan csóválja a fejét :D

2018. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Ismertem egy nőt aki a buliból először a közeli lépcsohazba vitte a kiszemelt pasikat és ott egy kis smarolas utan kézzel ellenőrizte az erektált méretet.


Ha nem ütötte meg az elvárását, akkor - ahogy ő mondta - “visszadobta” a halacskát, azaz vmi ürüggyel visszamentek a buliba és ott lekoptatta a palit. Ha a férfi átment a teszten akkor már ment is lakásra.


Szóval van ilyen, hogy mennyire tömeges, azt nem tudom.

2018. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Barátnőmnek egy srác azzal büszkélkedett, hogy a volt csaja lemérte neki vonalzóval és szerinte 20 centi volt. Viszont a barátnőm már ránézésre látta, hogy nem üti meg a 17-et se (korábbi barátjának akkora volt), így szegény srác felsült. :D


21L

2018. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6:

Ha a bnőd bugyijaba bejutott ezzel a kis csalással, akkor lehet h megérte neki nem?:)

2018. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok: Nem jutott be a bugyijába, mert csak a pettingig jutottak el. :D
2018. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Óó, nekem nem kell ahhoz mérőszalag és vonalzó, hogy eldöntsem, hogy elég nagy lesz-e a szexhez :)


Már az ismerkedés elején úgy alakítom a beszélgetést, hogy bár burkoltan és játékosan, de feljöjjön a téma valamilyen formában és akinek elég nagy a farka az önbizalommal beszél róla és belemegy a játékba. A randizásnál is szoktam nézni, hogy mennyire dudorodik a nadrág és mennyire magabiztos. Ha eljutunk ezután addig, akkor smárolásnál én is szoktam még kézzel csekkolni a nadrágján keresztül, hogy megüti-e a kellő nagyságot a szerszám, vagy nem érdemes folytatni a hálószobában.

2022. okt. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!