Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire érthető döntés, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érthető döntés, hogy a méretem miatt végleg szüzességi fogadalmat teszek? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Légszíves normális válaszokat írjatok, mert még soha nem volt barátnőm, lelkileg pedig nagyon labilis vagyok és pont emiatt gondolkozok azon, hogy végleg szüzességi fogadalmat tegyek, mert pokoli lelki fájdalom lenne számomra, ha azzal szembesülnék, hogy egy lány nem érzi a péniszemet, elmondja az őszinte véleményét, hogy ez nem elég vagy legrosszabb esetben megaláz. Kb. 15 cm hosszú és szűk 3,8-4 cm vastag, de relevánsabb adat, hogy körbemérve a kerülete 11,5 cm. Nem vagyok önző és egy pasinak a legszebb, legnagyobb önbizalommal bíró dolog az, ha látja a partnerén az őszinte élvezetet/kielégülést. Mondjuk én magamon is érzem, hogy nem elég, ha maszturbálok és sok helyen is olvastam már, hogy az átlagokról szóló állítások mind kamuk és valójában a legtöbb pasinak 16-17 cm hosszú és kb. 4,5 cm vastag vastag (13-15 cm kerület). Legjobban annak örülnék ha:

* mindenki őszinte lenne velem szemben

* hasonló adottságokkal rendelkező pasik leírnák a tapasztalataikat

* minél több lány írná le a tapasztalatait és azt, hogy eddig milyen méretekkel szembesült


25/F Köszi szépen az őszinte kommenteket.



2018. szept. 22. 21:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha bejössz egy csajnak akkor nem pont a farkad mérete fogja érdekelni. Szerintem egy normális farok méreted van. Én elfogadnám..

23/N

2018. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
az érzelmi intelligenciádra kellene koncentrálni, fejleszteni és elfelejteni ezt a felesleges aggódást mert emiatt taszitasz mindenkit.
2018. szept. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nincs a méreteddel semmi baj. Inkább a fejeddel, hogy ekkora problémát okoz neked a méret. Tegyél rendet a fejedben, aztán a csajozás is menni fog.
2018. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos mértet nincs vele semmi gond
2018. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
39%

Vékonyka és kicsit rövid. Nekem 15/5 és szinte nem is látni.

Lankadtan 10 cm kerületű és pisilésnél alig tudom megfogni. Én ez miatt soha nem mertem ismerkedni.


Még ha átlagosnak is mondják a méretedet attól az még kicsi. Az átlagos nem azt jelenti hogy jó, csak hogy sok férfinak van akkora, de attól az még kicsi.

Ezt el kell fogadni! Ha valahogy túlteszed magad rajta talán javulhat az önbecsülésed és az esélyed a csajozásra.

Devsok jóra ne számits!

2018. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%

Óóó hát ez egy igen csinos darab lehet, pont ideális méret szerintem, ilyen egy isteni gyönyörű fax, boldog lehetsz hogy egy ilyened van, és akkor játszol vele, amikor csak akarsz...

Ugye, nagyjából ilyen válaszokat vársz, igaz?

2018. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
#16: Nem, pont hogy qrvára nem ilyen válaszokra várok és te csak provokálni jöttél ide, amellett hogy szöveget egyáltalán nem tudsz értelmezni. Idióta! -_-
2018. szept. 27. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!