Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire érthető döntés, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érthető döntés, hogy a méretem miatt végleg szüzességi fogadalmat teszek? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Légszíves normális válaszokat írjatok, mert még soha nem volt barátnőm, lelkileg pedig nagyon labilis vagyok és pont emiatt gondolkozok azon, hogy végleg szüzességi fogadalmat tegyek, mert pokoli lelki fájdalom lenne számomra, ha azzal szembesülnék, hogy egy lány nem érzi a péniszemet, elmondja az őszinte véleményét, hogy ez nem elég vagy legrosszabb esetben megaláz. Kb. 15 cm hosszú és szűk 3,8-4 cm vastag, de relevánsabb adat, hogy körbemérve a kerülete 11,5 cm. Nem vagyok önző és egy pasinak a legszebb, legnagyobb önbizalommal bíró dolog az, ha látja a partnerén az őszinte élvezetet/kielégülést. Mondjuk én magamon is érzem, hogy nem elég, ha maszturbálok és sok helyen is olvastam már, hogy az átlagokról szóló állítások mind kamuk és valójában a legtöbb pasinak 16-17 cm hosszú és kb. 4,5 cm vastag vastag (13-15 cm kerület). Legjobban annak örülnék ha:

* mindenki őszinte lenne velem szemben

* hasonló adottságokkal rendelkező pasik leírnák a tapasztalataikat

* minél több lány írná le a tapasztalatait és azt, hogy eddig milyen méretekkel szembesült


25/F Köszi szépen az őszinte kommenteket.



2018. szept. 22. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 13/4 és sose volt gondom vele. Sőt, sok szexkapcsolatom is volt. Jelenleg 3 éve élek boldog házasságban. Akkora ügyet tudtok ilyen hülyeségekből csinálni, hogy az hihetetlen.
2018. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Ezzel a mérettel nincs gond

Ez egy átlagos faasz

24N

2018. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Semmi gond a méreteddel

Szóval ne csináld

2018. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
A 0 logika és az érthetetlenen baromság között valahol találd meg a számegyenesen a hozzád tartozó értéket.
2018. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#1: Akkor miért mondja minden csaj, hogy a vastagság számít? Meg folyton azt hangoztatják, hogy a 17-18/5 számukra a tökéletes aranyközépút, de efölött is simán meg tudják szokni ha a pasi figyelmes. 16 alatti vékony farkakra viszont sosem írnak ilyen magyarázkodást, hogy meg lehet szokni.
2018. szept. 22. 21:25
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen átlagos, pont jó.
2018. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túlreagálod ezt az egészet. Nincs vele gond sem a hosszával sem a vastagságával. Jobban élvezem azt ami rendesen belém fér mint azt hogy túl nagy.
2018. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

# 5 Meg az anyjuk p csáját csak a 17-18/5 a jó. Nagy a pofájuk. Aztán ha valaki alájuk vágna egy ilyennel, egy hétig nem tudnának ülni. Persze ha olyan csajokkal kezdenél, akiken többen mentek át, mint honfoglalás idején a Kárpátokon, akkor mindegy is mekkora van, csak harangozhatsz.

A te méreted lehet, hogy nem a legnagyobb, de azért nem is olyan, ami miatt szégyenkezni kellene.

2018. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező! Akik ezeket írják itt, azoknak a 99%-uk trollkodó csávó.
2018. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Bence_ ***** válasza:
80%

Akkor kérdezd meg a nőt, hogy szerti e ha a méhét lökdösik szex közben, aki igebt mond az nem a te embered, a többinek tetszel, de így simán lehet, hogy sok.

Nő azért kerül mert roggyant vagy.

De ez a fejedben van, semmi köze a farkadhoz.

2018. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!