Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Választóvonal előtt állok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választóvonal előtt állok. Mit tegyek, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Két választásom van. Az egyik, hogy maradok a jelenlegi kapcsolatomban, ahol csak kihasznál a partnerem. A másik meg, hogy nem, de akkor legnagyobb valószínűséggel nem lesz senki másom életem végéig.


27 l


(privátot nem kérek, ez nem társkereső oldal)



2018. szept. 22. 03:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka annak, hogy nem találsz senkit életed végéig?
2018. szept. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ebbe nem szivesen megyek bele, de ezt fogadjuk el igy, hogy szinte biztos nem lesz utána senkim.
2018. szept. 22. 03:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb egyedul mint egy rosz kapcsolatban.

Olyat meg ne modj hogy nem lesz senkid utana. Elott-utobb talalnal valakit, meg akkor is ha valami fogyatekossaggal elsz.

2018. szept. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elboldogulsz egyedül is akkor ne hagyd magad kihasználni egy életen keresztűl! Legyen ennyi tartásod!

Ne úgy állj hozzá, hogy nem lesz senkid! Ezt sem tudhatja előre! Menj emberek közé és ismerkedj!

2018. szept. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*senki sem ...
2018. szept. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Társkeresés helyett......,

válaszoltam volna neked privátban.....,

mert túl személyes a mondani valóm.....,

és túl személyesek lettek volna a kérdéseim is.....,


De a te kérésed mindenek előtt, így sajna nem tudok válaszolni a kérdésedre :)

2018. szept. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha világosan látod a választás szükségét, akkor azt kell eldöntened, hogy szembeköpöd-e saját magadat, elfogadod-e, hogy prostituálódsz, mert gyáva vagy, nem mersz kiállni magad érdekében, vagy pedig nem, mert magad akarsz lenni, a magad érdekeit akarod szolgálni. Előre pedig nem kell "prekoncepciókkal" élni, mert az maga a gyávaság és a depresszió. Boldogan élni pedig csak optimista módon lehet. Minden más csak sínylődés.
2018. szept. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy rossz, mérgező kapcsolat megöl, vagy ha meg nem is öl, de az egészségre káros. Inkább ne legyen senkim, mint hogy pusztítsam magam. Egyszerűen semmilyen körülmények között nem éri meg egy rossz kapcsolatban maradni. Úgy tényleg elvágod az esélyt a boldogságra.
2018. szept. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az szerintem hülyeség, hogy nem lesz senki más az életed végéig. Eléggé korlátozottan gondolkozhatsz ebben a témában.

A másik, hogy miért jobb egy olyan kapcsolatban lenni, ahol kihasználnak? Inkább legyél egyedül, de kiegyensúlyozott, minthogy a másik mellett tönkremenj.


Nyilván mivel kiírtad a kérdést, te is látod, hogy nem jó megoldás olyan mellett maradni, ahol kihasználnak.

2018. szept. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező brutálisan el lehet hízva, az lesz a gond.
2018. szept. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!