Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Önkielégítéskor korábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önkielégítéskor korábbi szexuális élményetekre szoktatok gondolni?

Figyelt kérdés
Konkrétan mire? Milyen élményre? Mi izgatja leginkább ilyenkor a fantáziátokat?
2018. szept. 21. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra gondolok aki tetszik
2018. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolok, amikor a partnerem ölébe ülök szemből szétnyitott lábakkal meztelenül és ő nagyot csap a fenekemre, közben meghúzza a hajamat, ezután pedig a szájába veszi a mellbimbómat, én közben hátrahajtom a fejemet, aztán vissza, megfogom a csípőjét és megközelebb csúszok a péniszéhez.

Ez a jelenet mindig szerepel a fantáziáimban, elég mély nyomot hagyott bennem az az alkalom.

2018. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MessorKing18 ***** válasza:
Isten meg a ments. Arra aki tetszik
2018. szept. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra szoktam gondolni, hogy milyen lesz a majdani párommal, ha újra lesz valaki az életemben, akkor készüljön, mert sok pótolnivalóm van. :)
2018. szept. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régebben a vége előtt félig akaratlanul is arra gondoltam. De ma már nem jut eszembe. Így kicsivel nehezebb is. Bár, ha bevillannának azok amik ezelőtt, akkor meg hagyhatnám is az egészet
2018. szept. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!