Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szűz általában hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűz általában hány centit tud befogadni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már lassan ott tartunk,hogy szexelünk. És engem azért egy viszonylag nagy bránerrel áldott meg az Isten(18cm).Ez elsőre nem túl nagy?

2018. szept. 20. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mki mas. Addig told, ameddig jol esik neki. Nem a centidtol fog elmenni amugysem. 25f
2018. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Ez attól függ hogy mekkora a hüvelye, és mennyire készíted fel. Nem fogod elsőre betolni neki, ugyhogy nem ez lesz az első dolog amit magába fogad. Először ujjazd meg, izgasd esetleg valami vékonyabb vibrátorral,és utána kezdj neki az aktusnak. Kellő síkosítással, óvszerrel.

Így rendben kéne lennie.

2018. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Légy vele óvatos, elsőre mindenhogyan nagy (még a 14 centis is) mert nincs hozzászokva a hüvely a mérethez ( hacsak nem masztizott előtte uborkával) figyeld a reagálását, elsőre azt mondanám, hogy legyen ő felül, és majd engedi magának, ahogy jól esik 😊
2018. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez születési adottság, ahogy neked is! Ezt nem lehet előre tudni vagy centikben kifejezni! Legyél vele nagyon óvatos és figyelmes! Ne okozz fájdalmat!
2018. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez minden nőnél változó
2018. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
bocs az offert, de: a 18 most akkor nagynak szamit? mert nekem is akkora, de en sose mondtam ra, h nagy, az nem 19 folott kezdodik? tenyleg bocs az offert, csak felmerult most eh bennem
2018. szept. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem amikor legelőször próbálkoztam, egyáltalán nem is jött össze a dolog egy átlagos méretű partnerrel, de ennek lelki okai is lehettek. Másodjára már sikerült ugyanazzal a partnerrel, az első 3-4 alkalom fájt, utána viszont már nem, és később már egy nagyobb méretekkel rendelkező partnerrel sem volt gond, aki ráadásul nem is lassan, óvatosan csinálta. Szerintem az első alkalomnál az is számít, hogy mennyire feszült lelkileg, mennyire tud feloldódni, meg hasonlók, és persze lassan kell kezdeni, odafigyelni, hogy mi jó a másiknak, meg mi nem. 23/L
2018. szept. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!