Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti, hogy álltok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti, hogy álltok az olyan nőkhöz akikkel ismerkedtek vagy szeretnétek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mennyire gáz ha a nő nem engedi, hogy az árcára meg a szájába élvezzetek és lenyelni sem hajlandó? Viszont oralozni nagyon szeret?


30N


2018. szept. 15. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek azok a dolgok, amik engem nem hatnak meg.
2018. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek! Én imádok nyalni, ha engeded és mindig kapok puncit akkor nem kell szopni, és nem élveznék a szádba és az arcodra sem.
2018. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha egyébként tényleg imádsz szopni, és ügyesen megoldod a végén szálbaélvezés nélkül, akkor nem gond.
2018. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as hozzád hasonló parasztot nem is értem hogy tud elviselni a föld a hátán! Bánat egy ember lehetsz a való életben!
2018. szept. 15. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg le nem írtad a "bánat egy ember" kifejezést még úgy voltam vele, hogy válaszolok érdemben... de azt hiszem ez rólad is eleget elmond. :D
2018. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Drek tudok normális is lenni. De a 3-as sem volt épp normális valaszado. Csodálkozol hogy én is hasonlóképp válaszoltam neki?
2018. szept. 15. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
En tolnam akkor egesz nap, nem olyan fontos a szajbaszex
2018. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem az a gond, hogy milyen hangnemben válaszolsz, hanem maga a stílus...


De hogy akkor a kérdésedre is választ kapj, engem annyira nem zavar, bár tény, hogy kicsit illúzióromboló a dolog, már ha nem akarunk szexet belőle csak szájjal játszik és kézzel fejezi be.

2018. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!