Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti hol ismerkedtek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hol ismerkedtek? Mi az amitől odamentek egy lányhoz/nőhöz ismerkedni?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok , még egyetemre járok és fogalmam sincs,hogy hol tudnék ismerkedni. A saját korosztályom annyira nem érdekel,de nyilván nem lennék elutasító velük sem,ha ismerkedni szeretnének velem.

Adok a megjelenésemre,nem vagyok elhízott stb mégsem jönnek oda hozzám a pasik..már több mint egy éve nincs kapcsolatom. Mióta a fővárosban lakom kb észre sem vesznek:/ Azelőtt kisebb városban mindig voltak udvarlóim ,de itt senki felém se néz.

Maximum bulikban,kocsmákban tudtam eddig ismerkedni ott nyitottabb voltak a srácok,de én amúgy inkább zárkózott vagyok és nem szeretek annyira eljárni bulizni,ott meg cska olyan srácokat láttam akik minden héten ott ülnek.

Hova kellene mennem vagy hol lenne esélyem?


2018. jan. 21. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Az egyetemen? Az interneten?
2018. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Attól, hogy tudom hogy vevő rám, mert egyértelműen kimutatja. Bárhol.
2018. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
De életképtelen vagy. Szerintem ezt megérzik a férfiak, emiatt nem lépnek. Szokj hozzá, hogy azért, mert puncid van, nem jár a siker alanyi jogon. Illetve az, hogy korábban körüludvaroltak egy kisebb városban, nem jelenti, hogy a népek olvasztótégelyében, Budapesten is fognak. Tenned kell a sikerért, remélem megérted, hogy a férfiak mit éreznek ez ügyben.
2018. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én leginkább a hobbijaimhoz kötődően ismekjedem, néha munkahelyen és neten.


F

2018. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha egy nő egyetemistaként nem tud ismerkedni, ott valami gond van. Akkor próbálkozz a neten!
2018. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy olyan felbolydult városban, mint Budapest valóban kicsit nehezebb ad-hoc ismerkedni, mint mondjuk egy kis településen. :) Sokszor lerágott csont/panel, de tényleg rohadt sok múlik azon, hogy milyen a kisugárzásod. :) Én férfiként pozitív/mosolygósabb "pofa" vagyok, indulásból szívesebben társalgok hasonló hölgyekkel. A 'hol' meg tényleg random, helyzet adja, de ha nehezen megy, akkor talán adj egy esélyt a netes társkeresőnek, bár ott...


Hobbi/érdeklődési kör? Arra is van számtalan csoport fészen, ahol rendezvényeket hirdetnek stb.

(de szerintem már kaptál innen tuti pár kiéhezett gyk-s privátot :D sry)

39F

2018. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

A legtöbb srácnak esze ágában sincs odamenni egy lányhoz az utcán vagy random az egyetemen. Aki próbálkozott és nem nézett ki elég jól, azt szépen leszoktatták a dologról a lányok. Ez van, ha az embert rengeteg elutasítás és kudarc ér. Ha megnézed, itt is sok kérdésnél azt írják, hogy oda ne merjen menni egy srác leszólítani egy lányt, mert az tapintatlanság és amúgy sem kíváncsiak ismeretlenekre.

Én neten vagy baráti társaságban ismerkedem.

2018. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Neten nem szeretek ismerkedni,kicsit paranoiás vagyok és mindig félek,hogy vajon ki van a másik oldalon? De számtalan negatív oka van még a netes ismerkedésnek. Az más,hogy pl élőben már láttam vagy tudom kiről van szó és úgy folytatjuk tovább neten is a beszélgetést.

Barátnőim is egyébként panaszkodnak,hogy nem találnak senkit maguknak. És ezt úgy kell érteni,hogy senki nem kezdeményez. Van olyan lány aki egy félig alkoholistával akar most összejönni csak azért mert az a srác érdeklődik felőle... durva :D

Tudom ilyen random leszólít valaki az utcán ismerkedésre max akkor lenne esélyem,ha ilyen szépségkirálynő külsőm lenne,másképp kutya nem fog odajönni hozzám.

Tindert letöltöttem már,de ott is nagyon félek az emberektől, sok hírt lehet olvasni,hogy megölték a lányt vagy megerőszakolták .

2018. jan. 21. 12:42
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
A barátnődet minősíti, ha összeáll egy alkoholista majommal azért, mert képtelen tovább keresgélni és bizakodóan várakozni. Mellesleg nem jár halálbüntetés sem a női kezdeményezésért. Jézus Faxa, gyerekek...:)
2018. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

A netes és az élő ismerkedésnek is van előnye és hátránya. Neten a profil alapján pár dolgot meglehet tudni egyből a másikról. Élőben meg elrabolhatnak. Pro-kontra mindkét oldalról van :D

Manapság mindenki, mindenért panaszkodik. Ez ilyen... :D Vagy tesz az ember magáért vagy panaszkodik. Elvárni azt, hogy majd odalép a szőke herceg, szerintem abszurd. Nem azt a kort éljük, egyenlőség van és hasonlók. Tényleg rengeteg nő bunkón utasítja el a férfiakat, ezért nem csoda, hogy nem kezdeményeznek. Lassan már zaklatásnak minősül az is, ha leszólítanak egy lányt.

"Tudom ilyen random leszólít valaki az utcán ismerkedésre max akkor lenne esélyem,ha ilyen szépségkirálynő külsőm lenne,másképp kutya nem fog odajönni hozzám."

Nem. Sokkal több átlagos lányt szólítanak le, mint szépet. Viszont ez az a pont, ahol ismerkedésnél nem tudnálak komolyan venni. Ez úgy hangzik, mintha egy tini írta volna :D

"Tindert letöltöttem már,de ott is nagyon félek az emberektől, sok hírt lehet olvasni,hogy megölték a lányt vagy megerőszakolták ."

Nyilvános, zsúfolt helyen kell az első randit leszervezni :D Amúgy több éve ismert barátod is simán lehet egy kattant elmebeteg.

2018. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!