Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg a legtöbb lány a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a legtöbb lány a nagyot szeretni?

Figyelt kérdés

Az én 15 centi hosszú, és 4.5 széles péniszemet sok lány fogja kinevetni, visszautasítani?


Ha lesz valamikor barátnőm akkor ő el fogja fogadni?


Eddig csak egy lányban volt, de kicsi volt belé :(


2018. szept. 15. 09:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Kicsi volt belé? Ez érdekes.....
2018. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes az enyém is kb ekkora már közel 1 tucat nővel voltam és mindnek volt orgazmusa. Szóval sanszos hogy inkább a technikáddal volt ott probléma. 28/F
2018. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Ja, tök jó, amikor az ember méhszáját szétrepeszti az érzéketlen, nagy lőcsére büszke FÉRFI. Jó azt összevarratni.
2018. szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Hát, sajnos pont egy olyan lányt fogtál ki, aki anatómiai szempontból problémás, vagy csak azt mondta, hogy kicsi, valójában meg teljesen más oka volt, hogy esetleg nem élvezte veled az együttlétet.

Speciel a vastagsága a tiédnek még inkább átlagon felüli is, ha a hossza átlagosnak is mondható.

Ez nem kicsi, ami neked van, ezzel nem kell szégyenkezni, akinél anatómiai szempontból minden rendben van, annak bőven elég, sőt, a vastagsága miatt még lehet, hogy esetleg több előjátékot igényel.

A páromé 15 cm hosszú, 3,5 vastag, 13 éve vagyunk együtt, bizonyos pózokban pl. kifejezetten visszafogom, mert fájdalmat okozhat. Rengetegszer volt már hüvelyi orgazmusom velem, bár én együttlét közben a csiklóizgatást preferálom, mivel sokkal intenzívebb orgazmust élek úgy át, mint csak hüvelyitől, vagy csikló általitól. Tehát behatolás+csiklóizgatás nálam a legtutibb élvezési módszer.:)

Szóval nem, nem szeretjük kifejezetten a nagy intim méretet. Legalább is a többségünk. Sőt...

2018. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Hátpersze.Én is vonalzóval, centivel járkálok, hogy a megfelelő méretű hímtagra akadjak.Ha az megvan, akkor a többi összetevő már ugye nem is fog számítani.....a lényeg, hogy a méret jó legyen.:D Az nem baj, ha a férfi többi része, viselkedése nem vonzó, de a farka mérete pontos legyen.
2018. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.

De olyan hogy ilyen élmény volt az első. Emiatt egy kicsit tartok a szextől. És hát nem olyan egyszerű megismerni egy lányt, hogy megnyugodjak, hogy nincs gond a méretemmel.

2018. szept. 15. 10:36
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
Tényleg szeretik a nagyot.. a melóhelyen van 2 nagy fäszu gyerek... és buknak rájuk a nők, 1-2 olyan van aki nem fekszik meg nekik - azok is azért, mert végigkúrták a melóhelyet, és ők ebből nem kérnek - volt olyan csaj, akit úgy megdugott az egyik - vagy 23 cm vastag neki.. - hogy a csaj sikított, utána meg rendesen sírt... de volt olyan is amelyik elájult...
2018. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

Nem kicsi nyugi

De amúgy igen sok lány csak a nagyot szereti

2018. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%

Ez nem fekete fehér.

Nem kicsi a farkad, lehet élvezni, de azért a nagy(20/5) az igazi.

2018. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerencséd volt, ha már voltál lánnyal. Nekem is pont ekkora és én soha nem mertem ismerkedni/próbálkozni

a méretem miatt. Ha neked egyszer sikerült , sikerülni fog máskor is! Egyszer biztos találsz olyan lányt akinek ez a kis méret is elég lesz. És ha párkapcsolat is kialakul belőle akkor biztos elfogadja. Sőt. Egyéjszakásokkal ne is nagyon próbálkozz, azt hagyd meg a nagyoknak.

2018. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!