Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menyasszony vagyok és megtetsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszony vagyok és megtetszett egy házas férfi, bepróbáékoznék nála. Vélemény?

Figyelt kérdés

Most gondolom záporozni fognak a szitkok. Vagy a "valami nincs rendben a kapcsolatoddal".

De egyéb? Ti éreztetek ilyesmit? Belementetek?

Vagy ez teljességgel elfogadhatatlan és ássam el az érzéseimet? Próbáljak meg úgy viselkedni mint más normális erkölcsös tisztalelkű ember?

Ezt csináltam eddig. Miközben belül tombolok.


2018. szept. 14. 16:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%
Ülj le a vőlegényeddel és nyíltan mondd meg neki, hogy számodra a "hűség, megbízhatóság" szavak semmit nem jelentenek. Ezeket csak ismered, hallottad valahol, használod és nem tudsz uralkodni az ösztöneiden.
2018. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
37%

13:


A hűség nem azt jelenti hogy nem dugsz mással, csak azt hogy utána mindig visszatérsz a ferjedhez, azaz nem hagyod el.

2018. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem bontsd fel az eljegyzest es eld ki a vagyaidat. Alkalmatlan vagy jelenleg a hazassagra.
2018. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%
Éld meg vágyaidat és csináld !!
2018. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
25%
16 Csinálja de akkor legyen őszinte a vőlegényéhez és hagyja ott. Sajnálom szegény palit, hogy ilyen retek nőt fogott ki.
2018. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
60%
Előtte szakíts.
2018. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
7%
Vélemény? Senkiházi nő vagy. Nőnek se lehet nevezni. Lábtörlő. Annyit is érdemelsz.
2018. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
10%

Ne ne probálkozz nála, nagyon csúnya dolog. De a vőlegenyeddel beszéld meg, hogy más pasi(k) tetszik/enek. S lehet inkabb nem szeretne elvenni téged


22L

2018. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kismillio ember szaladgal az utcan, aki tetszik/jo pasi. De...tudunk uralkodni magunkon, nem probalkozunk be mindenkinel, aki megtetszik. En igy gondolom. De nem vagyunk egyformak.
2018. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
erről az jutott eszembe, hogy egyszer voltam egy lagziban,ahol éjfél előtt a vőlegény apja a wc-ben rányitott a menyasszonyra, aki épp a volt pasijával kefélt... jó nagy ribillió lett tömegverekedéssel, de legalább a menyasszonytáncra szánt lóvét megspóroltam... :)
2018. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!