Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menyasszony vagyok és megtetsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszony vagyok és megtetszett egy házas férfi, bepróbáékoznék nála. Vélemény?

Figyelt kérdés

Most gondolom záporozni fognak a szitkok. Vagy a "valami nincs rendben a kapcsolatoddal".

De egyéb? Ti éreztetek ilyesmit? Belementetek?

Vagy ez teljességgel elfogadhatatlan és ássam el az érzéseimet? Próbáljak meg úgy viselkedni mint más normális erkölcsös tisztalelkű ember?

Ezt csináltam eddig. Miközben belül tombolok.


2018. szept. 14. 16:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Remélem a f.id is félredug majd!!!
2018. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Eric Griffin ***** válasza:
53%
Soha nem fogom megérteni a nőket. Mi pasik vagyunk a szemetek, akik bnak fűvel-fával, ti nők meg az ártatlanok, mert ártatlannak "kell" magatokat tettetni. Minek mondasz valakinek igent, ha közbe olyannal bepróbálkoznál, aki házas es tetszik. Még csak nem is arról van szó, hogy szerelmes lennél belé, hanem tetszik, csak mert tombolsz belül...
2018. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem hagyd a vőlegényedet

Jobbat érdemel

2018. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
14%
Gyorsan menj bele, házasság előtt még nem számít!
2018. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Engedd útjára a vőlegényed, és keresd meg a boldogságod!

Ha úgy érzed, hogy meg van aki hozzd illik, akkor majd gondolsz újra a házasságra!

A srácnak mondd, hogy rájöttél, hogy még nem állsz készen a házasságra!

De szerintem az is segíthetne, ha valaki elmesélné nektek, hogy hogyan kell "szexelni" úgy hogy mindketten kielégüljetek! (Orvos, barát/nő, én, stb.)

2018. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem teszed meg, később bánni fogod és még a házasságodat is meg fogja keseríteni a kihagyott lehetőség tudata.
2018. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%
Egyszer élünk! Esküvő előtt csapjál bele a dolgok közepébe, addig megteheted!
2018. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
Én a vőlegényed helyében eltörném az orrod. Azt hiszem ez lenne a minimum.
2018. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
43%

Miért akarsz bepróbálkozni nála? Mit érzel iránta? Mióta vagy menyasszony?

Én azt gondolom erről, hogy aki ilyeneken gondolkozik, az nem is szerette sosem a párját igazán. Én is néha érzek úgy, hogy mi lenne, ha mást is kipróbálnék, de mégis visszatart az, hogy szeretem a jelenlegi páromat és emiatt sosem tenném meg. Ilyen szinten szerintem mindenkinek eszébe jut. De te már azon gondolkodsz, hogy kipróbáld ténylegesen, sőt házassal, ami azért fura, mert ez olyan, mintha csak kalandokat keresnél.

2018. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
# 5 Az sem túl erényes, hogy egy nős pasira vetettél szemet! :-) De én mint nős, vagy elvált, vagy kapcsolatban élő, biztosan elcsábítanálak, ha tetszel nekem! De valószínűleg egy jól fésült kan, akinek egy leszel a sok közül. Ha szerencséd van, az esküvőd előtt 1 nappal fog kibukni!? :-)
2018. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!