Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 éves lánynál hány férfi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lánynál hány férfi az 'ideális' akivel lefeküdt?

Figyelt kérdés
Számra gondolok. Biztos van egy átlag pl 5-6 férfi. Kiváncsi vagyok mások véleményére. Az ideálist úgy értem hogy biztos van az a szám (pl 20) ami már nem számit normálisnak ennyi idősen.

2018. szept. 13. 14:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
4%

2

Egy, aki elveszi a szüzességét, és én, aki megmutatja a szexualitás szebbik oldalát

2018. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
0-1
2018. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%

Ez alapvetően úgy van mint a ruháknál:


Minél kevesebben használták előtted, annál értékesebb. Szóval minél kisebb a szám, annál jobb.

2018. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem függ attól hogy párkapcsolatban volt vagy sem
2018. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%

#1 rosszul írtad, mert 0.

És én legyek az első és egyetlen!

2018. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
Max 2-3.
2018. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Biztos le leszek pontozva, de én véleményem szerint normális válasz még nem érkezett erre a kérdésre.


Meglátásom szerint, ez teljesen mindegy. Nem attól lesz valaki értékes, hogy egy, vagy kettő vagy nulla férfival volt. Nem lesz attól sem kevésbé értékes egy lány, ha lefeküdt 10 férfival. Nyilván számomra is van egy olyan szám amire már azt mondom, hogy nem normális, ha valakinek ennyi partnere volt. De ez nálam 20 felett van.


Ne hallgass az olyan önbizalom hiányos "férfiakra" akik írogatják itt, hogy 0 meg 1-2 meg ő akar lenni a második meg stb.. Azoknak mondom most akik ilyen választ írtak, hogy nem lesztek jobbak attól az ágyban ettől. A komplexusaitokat pedig jobb, ha kordában tartjátok, mert egy értelmes lány/nő ki fog röhögni, ha előadod neki azt a dumát, hogy attól értékes, hogy nem volt sok férfival.


Nem azért mondom ezeket, mert én olyan hű de nagy csődör lennék és túl sok lány lett volna az életemben csak pusztán normálisan és reálisan gondolkodom és szánalmasnak tartom azt aki ez alapján ítéli meg azt, hogy ki mennyire értékes.


Nem lesz egy nő attól értéktelenebb, ha lefeküdt 10 férfival és nem lesz egy férfi sem menőbb, sem pedig alfa hím, mert lefeküdt 10 nővel.

2018. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Minél kevesebb annál jobb
2018. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12%

2-3 az elfogadható.

De ha jó csaj vagy, akkor a valóság úgyis 20-30 közt van.

Pl nyáron voltál a Szigeten, ott megvolt napi 1 pasi.

Itt nyilván az a kérdés, hogy mennyit hazudj majd annak akivel komolyan tervezel. Hazudj egy hihetően kicsi számot és akkor nem lesz gond.

2018. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok sem férfi ,sem fiatal mar !

Most éld ki magad.

Ha mar csalad gyerek lesz akkor arra koncentralj.

A puncin meg nincs számláló !

Annyi az idealis ,ami neked jó .

Legtöbb férfi szűz nőt akar aki rib@anc az ágyban .

2018. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!