Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 éves lánynál hány férfi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lánynál hány férfi az 'ideális' akivel lefeküdt?

Figyelt kérdés
Számra gondolok. Biztos van egy átlag pl 5-6 férfi. Kiváncsi vagyok mások véleményére. Az ideálist úgy értem hogy biztos van az a szám (pl 20) ami már nem számit normálisnak ennyi idősen.

2018. szept. 13. 14:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
20 leszek pár héten belül, három pasival voltam, úgy, hogy 18 évesen vesztettem el a szüzességemet. nem érzem soknak, mert bár mindig komoly kapcsolatot kerestem, amióta csak serdülni kezdtem, és elkezdtek érdekelni a fiúk, de sajnos nem jött össze... rengeteg ideig tartogattam magam, hiába lett volna ezer jelentkező. az "igazira" vártam, de rájöttem, hogy valamiért nekem ő nagyon nem akar eljönni. de nemhogy az igazi, még egy olyan férfi sem, akivel legalább pár hónapig/évig kapcsolatban lehetek, mert megvan a közös hullámhossz.. most akkor éljek önmegtartóztatásban? nem fogok. nem azt mondom, hogy mostantól mindenkivel összefekszek, bőven szelektálok, de nekem is vannak érzelmi, és fizikai szükségleteim is. ezekből jó lenne legalább az egyiket kielégíteni, és nem fogok 30 éves koromig csak önkielégítésből élni, ha addig nem jön össze kapcsolat. még egyszer mondom, ezentúl se fogok fűvel-fával dugni, de biztos, hogy emelkedni fog a partnereim száma 21 éves koromig, szóval az már több lesz, mint három. ettől függetlenül nem érzem magam r*****ncnak, és aki emiatt elítél, az magára vessen.:)
2018. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

Tehát, ha egy 21 éves csaj 15-25 férfival lefeküdt már, akkor értéktelen. (Az itteni válaszok alapján.)

És ha 15-25 lánnyal?

2018. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem 20-15 alatt oke. 25f
2018. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21%
max 5
2018. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

8,47 az angol tudósok által megadott érték! Ettől eltérni csak nagyon indokolt esetben szabad! :-)


Csak az szűmít, hogy én is ott legyek a partnerek között! :-)

2018. szept. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
30%
2-3
2018. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Számra gondolok."

Én is a szádra gondolok.

2018. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

En 21 vagyok nekem 6 baratom volt eddig.

Ket ket eves kapcsolatom. A tobbi meg parhonapos. Szerintem ez teljesen normalis es nem tartom magam emiatt kevesebbnek.

2018. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100 aki lyukaszt, és ebből az utólsó varrótű cerkájú, és befoldja a hártyát! :-)
2018. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én 7 után soknak tartom nem baj ha kísérletezik,de ne egyjszakás kalandjai legyenek.Ha 18 évesen veszti el a szüzességét akkor 36 hónap ban a hét az azt jelenti hogy 5 hónapos kapcsolatai voltak amik már komolynak számítanak. Ha érett és felelősség teljes VÉDEKEZIK NEM KÖNNYŰVÉRŰ olyannal van akit SZERET ÉS TISZTELI ŐT akkor azt mondom rendben ha tőbb srác van de az NEM OKÉ hogy 8 sráccal 2 év alatt bulikban SEMMI ismeretséggel ki ki nemi vgyait a leghosszabb kapcsolata 3 hetes és ÁLLANDOAN ABORTUSZRA jár és NEMI BETEG
2019. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!