Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk minden reggeli merevedé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk minden reggeli merevedéskor kiverik?

Figyelt kérdés
Mindenkinek áll reggel ugye, azok mit csinálnak és meddig van olyan állapotban?

2018. szept. 14. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem, a fiúk nem végeznek önkielégítést minden egyes merevedéskor, ahogy a lányok sem maszturbálnak minden nedvesedéskor.
2018. szept. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Eleve nem áll mindenkinek. Illetve akinek alapvetően áll, azoknak sem feltétlen az év 365 napján.

Erre még rájön amit előttem írtak, nincs az benne a legtöbb emberben, hogy ha áll, akkor egyből ki is kell verni. Akkor sokan egész nap csak a gyurmáznák a gyíkot.

Aztán ott a lehetőség és idő kérdése is. Azért gyakran nincs is rá mód.

Utána meg ott a kedv kérdése is. Hiába áll, hogy ha egyszer nincs hozzá kedv. Illetve sokan vannak úgy mint pl. én is, hogy talán kedv lenne, de tudom, hogy nekem reggel nem az igazi. Az érzés sem ugyan az. Illetve ha el is kezdem csinálni, mert frusztrál, hogy áll, de gyakran menet közben meggondolja magát, vagy csak szimplán nehezen megy a dolog és én gondolom meg magam menet közben. Persze megesik, hogy kiverem reggel, de ez egyáltalán nem úgy megy, hogy törvényszerű. Ahhoz nem csak a fizikai része kell, hanem fejben is ott kell lenni hozzá. Reggel én agyhalott vagyok, kb. csak a odalent van vér, a fejemben nincs:D De ez máskor is igaz, hogy van úgy hogy csak áll konkrét ok és vágy nélkül.

2018. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem! Nincs rá időm!
2018. szept. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
82%
Nem, mert reggel nem azért áll nekem mert felvagyok izgulva, így nem is kívánom, elmegyek hugyozni azt leereszt. 18F
2018. szept. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha megkapom a szokásos reggeli cumimat, akkor nem. :D
2018. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem mindenkinek áll, de ha épp igen akkor örülök ha úgy megtudom oldani a vizelést.


F/43

2018. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Eric Griffin ***** válasza:
Minden reggeli merevedéskor IS.
2018. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Nekem minden reggel áll és kívánom a szexet. Sokszor még éjszaka is. Akkor vagyok nyugis ha nővel alszom, mert akkor reggel is kéznél van. :)

33/F

2018. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig, de amúgy az a legjobb ha más veri ki :)
2018. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van rá idő, igen.
2018. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!