Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket reggeli szexnél nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket reggeli szexnél nem zavar a szájszag?

Figyelt kérdés
21/F. Én nem tudom azt elképzelni, hogy lehet úgy szexelni. De lehet ezért is vagyok még szűz.
2018. júl. 10. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Engem inkább az, hogy ébredés után szinte mindig majd behugyozok.
2018. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
Ha rendben vannak a fogak es nem dohanyos csajod van akkor nincs szajszag
2018. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-es ezt kétlem. Még régebben voltam egy hétvégén, egy haverom nyaralójában, ahol voltak csajok. Az egyikük le is lehelt, akinek rendben voltak a fogai, és nem cigizett.
2018. júl. 10. 18:15
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Reggeli szájszak szerintem mindenkinek van. Nekem és a páromnak is rendben vannak a fogaink és nem dohányzunk, de a szájszag megvan. Viszont mi reggel kávéval indítunk, mert a párom addig szinte halott, még nem kap kávét, így szex sincs.
2018. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem van pár lyukas fogam, bár nem cigizek, de egyáltalán nem durva. Az jobban zavar, hogy kiszárad a szám reggelre, szóval szoktam inni egy pohár vizet, az a szagot is kicsit eltünteti.
2018. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy jellegzetes szájszag kialakul reggelre mindenkinél, annélkül is hogy az illetőnek rosszak-e fogai vagy vannak-e káros szenvedélyei.

Persze ha lefekvés előtt megfelelően ápoljuk a fogazatunkat és a szánkat, akkor nyilván enyhébb, de egy normál pár erre nem figyel !

Mondjuk ha valakinek betegsége van, akkor az már durvább, és nyilván kellemetlenebb és nehezen elviselhető, de egyébként erre nem szokott figyelni szinte kivétel nélkül senki, észre sem veszed, mert a szeretett társadra figyelsz, de majd rájössz idővel, ha lesz valakid.

2018. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Még kisgyerekként is volt reggel szájszagom. Ez milyen hülyeség már. Emberrel nem találkoztam akinek ne lett volna reggeli szájszaga. Csak annak mértéke a változó. Engem amúgy az enyhe szájszag nem zavarna, de sokakat igen. Nem arról van szó, hogy az enyém miatt, persze nyilván az sem kellemes, de gyakran akkor sem akartak nekem csókot adni, mikor én már mostam fogat, csak a másik fél nem. Nyilván a sajátját szégyellte, pedig annyira nem volt vészes és engem nem zavart volna.
2018. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Látszik hogy fiatal vagy még..

Lehet csókolózás nélkül is szexelni..:)

Engem nem csak reggel zavar, ezért is kerülöm a csókolózást.

Néha sajna nincs kibúvó, már ezzel zsarol a csajom.

2018. júl. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Remélem nem nekem szántad! Mellesleg számomra meg nélkülözhetetlen a csókolózás a szexhez. Mindig is így volt és most 30 után is így van és így is lesz
2018. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A múlt hónapban egy jól sikerült házibuli után egy csaj rámlehelt én meg majdnem hanyattvágódtam a szájszagtól.
2018. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!