Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ennyire nehéz lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz lányt találni szeretkezésre?

Figyelt kérdés

Nagyon rég óta próbálkozom de nem találok sehol. Leginkább neten keresek, de senki nem megy bele.

Nagyon hiányzik már nekem egy női test...

Fizetőshöz nem szivesen mennék.

Lányok, ti tényleg nem vagytok annyira a szexre?

21F


2018. szept. 13. 10:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szeretkezni csak azzal lehet akit szeretsz és Ő viszont szeret
2018. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

S hogy keresel rá lanyt neten. Hé akarsz szexelni vagy mi?

Inkább előben kellene. Szórakozó hely vagy ilyesmi. Ott felszedsz egy egyéjszakásat s ennyi. Mert a legtöbb olyan lany, aki belemene csak a szexbe, az se szereti, ha neten idegenek probálkoznak velük. Előben jobban csípik.

2018. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9-es! Ha neked jobb a hoki, mint a szex, akkor még csak sajnálatta méltó sem a vagy!
2018. szept. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Attól hogy szivárványos zászlóval hirdetik a nyílt cekcualitást, meg hogy szabad minden éld meg a vágyaid, ettől még nem lett minden csaj egyéjszakás ribkó.
2018. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Neten esélytelen. Sokkal nagyobb a konkurencia, és válogatott gúnárok gyűjtik a strigulát.
2018. szept. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenc időtöltésem,de nagyon megválogatom kivel! :)
2018. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

13!

Szerinted kértem én valakitől sajnálatot??

Főleg a tefajtádtól nem kéne aki fennt már nem is tud gondolkozni mert folyton a fhaszában van a vér!

Ha majd annyi idős leszel mint én akkor jobban fogod ismerni a nőket és rájössz hogy még arra sem méltóak hogy megbökd őket!


Amúgy meg mit pampogsz ez az én véleményem az a baj hogy nem hazudozok úgy mint mindenki más csak hogy ki ne lógjak a sorból?

2018. szept. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ennél a kérdésnél a 16-os versenyző is hasonlóan van mint én de szerintem ő sincs rászorúlva a sajnálatra.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2018. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!