Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi vagy lazább kapcsolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi vagy lazább kapcsolatban is lehet igényünk kulturált szeretkezésre?

Figyelt kérdés

Vagy az ilyesmi nem erről szól?

Nem vagyok nagyon tapasztalt. Egy kapcsolat és egy alkalmi élmény van mögöttem. Az alkalmit tartós, de laza kapcsolatnak terveztem, de nem lett belőle semmi. Elsősorban a srác hozzáállása miatt. Én szerettem volna nem csak két percig ****-ni, de ő ezt nyújtotta. Reális az, ha nem szerelmi kapcsolatban szeretnék kölcsönös törődést, örömszerzést?


2018. szept. 4. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen reális, amit kívánsz, nem a kapcsolat lazasága határozza meg a hozzáállást, illetve a partnerre való odafigyelést. Legalábbis nálam nem, de hát különbözőek vagyunk mi, emberek.
2018. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De jó. Ezek szerint rosszba nyúltam mindössze.

Köszönöm!

2018. szept. 4. 18:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Szívesen! :-)
2018. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Abban lehet igazán!
2018. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4 Nem te írtad valahol fentebb, hogy a gyertyafény meg a rózsaszirom nem segít? :P

Pedig jóleső dolgok ezek is.

2018. szept. 4. 18:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig az összes alkalmim "kulturált" volt. Szerintem egyik csaj sem panaszkodhat amiatt, hogy csak kihasználtam volna.
2018. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ilyet hallani.
2018. szept. 4. 18:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy évtizede már csak szexkapcsolataim vannak.

És szinte ugyanúgy működik, mint “normál” párkapcsolatban. Leszámítva a nyálas, érzelmes, romantikus dolgokat.

Ha vad szexre vágyom, a pasik arra szinte mindig kaphatóak. De a másik fél reakcióiból, viselkedéséből lehet következtetni, hogy miben van benne, mire vágyik. Már persze, ha nem valami ősbunkóval hoz össze az élet.

2018. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5:

Persze, ha van vágy, akkor a legközhelyesebb dolgok is jók tudnak lenni. Ha viszont nincs, akkor ezek csak még szánalmasabbá teszik az egymásra unt felek kínlódását.

2018. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Három alkalmim volt eddig, egyik sem csak betette és lökdösött párat. Szerintem alap a kulturáltság és, hogy még szexkapcsolat ellenére sem tárgynak kezeljük a másikat.
2018. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!