Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában miért kell ennyit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért kell ennyit maszturbálnom? 18/F

Figyelt kérdés
Van úgy hogy egy nap egyszer maszturbálok és annyi bőven elég, és van hogy pl egy napig nem is csinálom, mert nem hiányzik. De van hogy néha rámjön, mint például az utóbbi napokban, és napi hatszor is csinálom akár, de már mikor sokadszorra kezdem el, kicsit fáj is és nehezen akar felállni, de egyszerűen kívánom és nem tudok neki ellenállni. És egyébként olyan szinten függő vagyok tőle, hogy ha több napig nem csinálom, már nagyon nyugtalan vagyok, és csak az jár már szinte a fejemben hogy maszturbáljak, és mire eljutok odáig, akkor nagyon nagy megkönnyebbülést érzek és nagyon boldog vagyok hogy végre csinálhatom. És régebben ez nem volt így, de már odáig fajult a helyzet, hogy ha utazom például, akkor nyilvános wcben is maszturbálok ahol lehet, és vonatok wcjében is, de már minden alkalommal amikor utazom. (nyilván amelyik tiszta abban.) és amikor csinálom, megszűnik körülöttem minden és csak a maszturbálás érdekel, mintha egy teljesen más ember lennék olyankor, sokszor van hogy olyat teszek közben amit utána megbánok, de közben nagyon élvezem. Miért lehet ez? Mitől vagyok ilyen függő?

2018. szept. 12. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Attól vagy ilyen függő, kérem szépen, hogy nincs egy barátnőd, akivel szexelj.

Milyen primitív kérem szépen, nyilvános-és vonatok wc-jében is...

Őrült állat..

A közterület felügyelő majd nyakon húz...

2018. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyakon húz? Elvileg nem is láthatnak be oda.. Vagy igen? Meg ez tilos egyébként? En nem lattam sehol le irva
2018. szept. 12. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Ez egy szemérem sértő viselkedés.

Remélem, hogy tisztában vagy vele.

Amúgy nem, nem lát be oda ,legalábbis falon keresztül nem lát, de ha valaki bepanaszol neki, akkor ad egy nyuszifült...

2018. szept. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Megpróbálom hanyagolni ezentúl. És bocsi a privátért, nem voltam biztos benne hogy megnézed-e újra a kérdést és amit a kérdésem alá írtam.
2018. szept. 12. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Beteg vagy. Menj orvoshoz.
2018. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
61%
Ne aggódj nem vagy beteg ,teljesen normális ,és bajod se lesz tőle. Ha nincs nő akkor az , ha nő mellet kéne ennyiszer csinálni az gáz lenne.De ha nincs senki 12 ig meg se állj egy nap,6 az nem sok.aztán ott csinálod ahol akarod de ha meglátják , már börtön jár érte.
2018. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Először is a közszemérem sértéshez szemtanúnak kell lennie. Ott nincs senki.

Illem helységekben törvényileg nem lehetséges a kamera. Szép is lenne. Megszámlálhatatlan visszaélés lenne. Illetve ilyen alapon maga a sima emésztés és kiválasztást ürítését se lehetne elvégezni nyilvános WC-n, mert közszemérem sértés lenne. Természetesen bizonyos szórakozó helyeken van a WC-ben kamera, de arról senki se tud. Nem is mondtam konkrétumokat!

Igazából végiggondolva, ha takarít maga után, akkor mivel undorítóbb, hogy ezt csinálja, mint más meg oda küldi ki a bélsarát, ami tele van baktériumokkal? Persze engem is nagyon taszít a gondolat, de tárgyilagosan nézve ugyan az a szint.

Nem hiszek a százalékokban, de nálad azért mutat valamit mr 53%-os.

Igazából a mennyiséggel ilyen fiatalon nincs baj. 18 éves vagy, most kezd el csúcsra járni a hormon szinted. Az ingadozás amit érzel pedig pont ezért van, mert a hormonszint se stabil feltétlen még ilyen fiatalon. Van akinél már igen, van akinél még nem. Amúgy ne aggódj, csak pár év van amíg a maxon van a tesztoszteron szinted, utána lassan de biztosan csökkenni fog.

Viszont azért nem mondanám teljesen természetesnek, mert nehezen állítod már fel. Az igazat megvallva fiatalon én is ilyen voltam. Még rosszabb is. Én átlag nap 2-3x, de nekem is voltak durva heteim, amikor napi 5-6x átlagosan. De volt, hogy egy nap 10x. Azt azért hozzátenném, hogy nekem ilyen vonat toilet meg hasonlók azért kimaradtak. De ami a lényeg, hogy nekem is fájt, de attól még kívántam, viszont akkor rántottam rá, mikor már állt. Vagyis nekem ott volt minden dolog a rendes vágyhoz, nem csak kényszer volt, hogy csináljam. Hanem tényleg be voltam gerjedve teljesen. Ez azért szerintem fontos különbség. Nálad eltolódik a dolog afelé, hogy magát a cselekvést kívánod és az vált egy megszokássá, lassan rögeszmévé és nem maga az alap vágy szinted van olyan magasan. Ettől függetlenül ez még nem vészes szint és nem vagy elveszve. Azért a csapongó hormonszinted határozottan befolyásolja ezt. Majd megváltozik ez. Barátnő nélkül és vele is megváltozna.

2018. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi eltelik 20 év és már nem lesz ilyen gondod. Néha néha rárántasz, de nem fogod érezni a késztetést, hogy mindenhol a farkad verjed.
2018. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!