Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem lehet mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet mostanában olyan lányokat találni akiknek szőrös a nemi szerve? :/ 21F

Figyelt kérdés

Annyira szép, és nőies az ha szőrös, persze igényesen, bikini vonalon belül.

És az baj hogy engem egyáltalán nem vonz az anál, és az sem nagyon hogy szopjon egy lány?

Csak a puncija vonz de az nagyon:D


21F


2018. aug. 11. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy vagy! És a többi nem baj neked a pu...i a,fétised sokan vannak így 36f
2018. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Azért akad ilyen. Az enyém is szőrös.L. ( nem kérek ismerkedős privátot)
2018. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Azért mert túl okos mind,s azt hiszik hogy higénikus.Bizonyítottan hamarabb,nagyobb számban jelenik meg fertőző baktérium a kopasz nemi szerven,mint a szőrösen.A borotvált nők,72% al nagyobb eséllyel betegeknek meg,mint a szőrösek.
2018. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

"Bizonyítottan hamarabb,nagyobb számban jelenik meg fertőző baktérium a kopasz nemi szerven"


Elhiszem, hogy van összefüggés a két dolog között. De álljunk meg egy szóra! A legtöbb nőnek ott alul (szeméremajkakon, gátnál) már nagyon ritka, gyatra a vénuszdomb szőrzetéhez képest. Nem hiszem, hogy ez valamit is tudna védeni.


Tehát el kellene azon gondolkodni, hogy a csupasz puncis lányok esetleg nem az eltérő szexuális szokások, és divatos tangabugyik betegszenek-e meg gyakrabban!!

2018. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

3-as: Mekkora baromságokat tudsz írni. A nők azért borotválják, mert úgy ápoltabb kinézetű, szebb, és könnyebb illatosan tartani. A szőrtengerből nem lehet nyomtalanul eltüntetni a szagokat. Én több évtizede borotválom, és sose volt még semmi bajom, semmi fertőzésem nem volt soha.

Valóban lenne funkciója a szőrnek, ezt nem vitatom, de könyörgöm, nem az őskorban vagyunk, simán ki lehet azt váltani kozmetikumokkal, megfelelő fehérneművel.

Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit tart szépnek, hogy érzi jobban magát. A kérdező kesergését meg nem értem, mert ha elmegyek a strandra, az öltözőben bizony látszik, hogy nagyon sokan szőrpártiak. Keresd a délies, szőrösebb típusú nőket, azok rendszeresen arról írnak, hogy mennyire utálják a szőrtelenítést...

2018. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

Mert a nők többsége ilyen szinten igényes, most, hogy 2018-at írunk.


Az ilyen 50-es, 60-as éves nézeteiddel viszont a középkorú asszonyoknál több esélyed van.

2018. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
A tanga miatt van több fertőzés, meg az análozás miatt. De érdekes módon az ellen sose szólalnak fel a pasik.
2018. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Én is imádom a szőrös puncit, jobba beindulok rá, mint a kopaszra.

Ha összeakadsz egy borotvált puncis lánnyal és már olyan a viszony, akkor akár őt is megkérheted, hogy hagyja meg néha szőrösre. én is megkérem néha barátnőmet.


Szerintem ez (is) üzlet kérdése, divat lett a borotválás, mert rengeteg kelléke van, amiben üzlet van, borotvák, habok, krémek, meg még ki tudja mik.


Engem sem vonz az anál, sőt szinte undorodom tőle. A szopás számomra jó élvezet, de nem várom el a barátnőmtől.

2018. aug. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kapcsolatunk kezdetén szőrtelen volt a puncim, de a párom mondta hagyjam meg mert kíváncsi rá hogyan is néz ki és azóta meghagyom


Egyaltalan nem gond h nem vonz az anal

2018. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát mert úgy jobban néz ki, és nem gond egyáltalán hogy nem vonz a többi, engem sem vonz pl.
2018. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!