Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2.5 éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2.5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel,2 évvel ezelőtt kezdtünk el nemi életet élni. Mostanában nagyon ritkán vagyunk együtt. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást, de hiányzik a szex nekem nagyon.

Beszéltünk már erről, neki is rossz, de mivel kevés időnk van egymásra ezért nem tudjuk többször megoldani, vagy fáradtak vagyunk. Ezért csak 1 egyszer vagyunk együtt sajnos.

Amúgy már többször eszembe jutott az hogy unom a testét, már mindent kipróbáltunk amit szerettünk volna. De ne értsetek félre imádom őt, csak a szexet kicsit meguntam, de még is hiányzik. Ez olyan fura.

Normális dolog ez?

Min próbáljunk változtatni?

21 éves vagyok, ő az első lány az életemben.:)


2018. aug. 9. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Rakjad ki

3 éve vagyunk együtt

És nem csökkent a libidonk

24N

2018. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondom hogy imádom, szakítani nem fogunk emiatt. Még egy ilyen aranyos lányt az életben nem találok...
2018. aug. 9. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

21 evesen faradt vagy a szexhez ???

:d


Veszett kapcsolat ez semmi ertelme ha nincs kemia.

Nem all fel??? Mikor vele vagy?

2018. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Úgy értem a fáradságot, hogy ha együtt alszunk akkor más késő van, és reggel korán kell kelni, és inkább pihenünk.

És nem vagyok impotens, ha kell ha nem áll:D

2018. aug. 9. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem a helyzeted, velünk is ez van. Mi 3,5 éve vagyunk együtt, több mint 2 éve élünk nemi életet. Párom sokat utazik, emiatt fáradt, így örülök, hogy ha hetente, 2 hetente együtt vagyunk egyszer-kétszer. Mi is sokszor beszélgettünk már erről, főleg én vágyom több alkalomra, ő tovább bírja nélküle, ez a tény és az, hogy fáradt, nem valami jó párosítás, de mi sem adjuk fel emiatt. Amikor együtt vagyunk, az nagyon kielégítő és csodálatos, nektek is azt tudom tanácsolni, hogy dobjátok fel azt a néhány alkalmat, amikor együtt vagytok. Minden jót.


L/20

2018. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szakits vele.
2018. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10 év után sincs ilyen nálunk. Szóval szerintem is veszett ügy.
2018. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!