Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik nehezebben érik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nehezebben érik el az orgazmust, a partneretek hogy segítheti, teheti könnyebbé a gyönyör átélését? Azon felül, hogy a csiklótokat ingereli?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy izgatja a melleteket, mellbimbót, csókokkal,kicsit durvább szavakkal vagy egyéb testrészek simogatásával?

#orgazmus elérése
2018. szept. 12. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Te vagy 15 éve, akit érdekel.
2018. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért már 15 éve létezik ez az oldal?
2018. szept. 12. 12:06
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Te vagy 15 éve, akit érdekel.jajjistenem. te,aki szereted a hölhyed
2018. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Még szép.3x leszopom, hogy agyát veszti. Nincs jogon egy orgazmvshoz?
2018. szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értem mit szeretnél kérdezni. Csak azt nem értem, hogy lehet, hogy eddig 71%-ban hasznosnak tűnő válaszokat adtál?
2018. szept. 12. 12:13
 6/9 anonim ***** válasza:
A párjuk tesz alájuk egy széket, amire ráállnak, így mindent jobban elérnek.
2018. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az idők kezdete óta van csiklónk, amivel megfelelő bánásmóddal élvezünk
2018. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Úgy legyél együtt a nővel, hogy ne éreztesd vele,hogy Te mindenképp orgazmust akarsz elérni nála!Érezze azt,hogy lesz.rod, elélvez e vagy sem.Egy konkrét "technikát"ajánlok : Miután 5-10 perce együtt vagytok,kérd meg a csajod, kezdje el simogatni a csiklojat,miközben te misszioáriusban keféled.Közben lassitsd be a tempót,csokolgasd,puszilgasd ahol éred.Hagyj idot neki, haddn jojjon akkor,amikor szeretne.Amikor érzed, hogy jön,csak akkor gyorsits a tempon,de akkor aztán nagyon. :)(ha vissza tudod tartani)

Nem biztos,hogy ez működni fog,vannak csajok akik viszolyognak attól hogy maszturbaljanak a partnerük előtt. Sok csaj lovagolva szeret elmenni, mások kutypozban.Nincs egységes recept!A lényeg :hagyj időt számukra és ne siettesd őket akkor sem,ha neked már nagyon mehetnéked lenne..!

2018. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, amit kérdeztél. Nekem hosszabb idő kell nyalás közben, és szeretem, ha közben markolgatja a mellem, plusz ujjaz. Ha már kezdek közel járni, és elkezd ujjazni, akkor gyorsabban elmegyek, mintha csak nyalna végig.
2018. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!