Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem sikerül sosem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül sosem az ideálissal találkoznom? 28f

Figyelt kérdés

Annyi sok szép lány van az utcán, sokszor úgy érzem, mintha kölcsönös lenne a szemezés vagy vonzalom az éppen aktuális lány között. Aztán mindig elszomorodok, mert rájövök, hogy nem vagyok az az extrovertált vadász csődör alfahím, mert egyszerűen képtelen vagyok arra, hogy utcán ismerkedjek. Nem tudom, hogy lehetne, hogy ne legyen ciki egyik félnek se. Így mindig marad a netes ismerkedés, de sajnos szomorú tapasztalat, hogy nagyon ritkán van igazán csinos lány is, vagy eddig sosem volt szerencsém.


Valaki tud segíteni, hogy segíthetnék magamon?


2018. szept. 11. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
28 éves korodra nem jöttél még rá, hogy a külső nem minden?
2018. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mar szemeztek, nyilvan tetszel neki, de o nokent nem fog kezdemenyezni. Viszont elhajtani nem fog, mar amennyiben tenyleg jol ertelmezed a jeleket..
2018. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem fog kezdeményezni, de én sem. Sosem hallom, hogy bárki is bárkit csak úgy leszólítana utcán. Szerintem nincs is ilyen, nem tudom.
2018. szept. 11. 16:57
 4/6 anonim válasza:

De van olyan hogy valaki csak úgy leszólít! Bár engem azért szólított le a srác, hogy szexelnék-e vele.... De úgy képzeld el, hogy csak ennyit kérdezett!

Szóval szerintem nyugodtan odamehetsz egy lányhoz, csak a stílusod nem mindegy.

2018. szept. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez az utcán leszólítás számomra mindig is taszító volt. Amúgy ez be szokott jön viszonylag nagyobb számban a lányoknak, de ez engem nem érdekel. Egyrészt esetlennek érzem a dolgot, másrészt meg mégis miért? Mit látok az utcán egy lányban? Elmegy mellettem valaki, látok egy külsőt és kész. Bocsánatot kérek, de nekem kell minimum valamennyi gesztus és egyebek. Most ez és az ilyen Tinder és társai között mi a különbség? Látnak az emberek pillanatra egy külsőt és jön a bepróbálkozás. Semmi különbség a kettő között. Számomra ez igenis taszító. Persze tudom, egy girlish affactionate wiener vagyok, de ez van
2018. szept. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van az a mondás, hogy ha valami nem megy, akkor nem kell erőltetni. Akkor hagyd az utcán és a neten ismerkedést, ha eddig nem jött be.


Járj el olyan helyre, ami érdekel téged. Csak van valami hobbid, vagy érdeklődési köröd, ahová nők is eljárhatnak.


Én csak így jöttem össze nőkkel.


Annyi klub, szakkör, fórum, mit tudom én mi van, hogy szinte kizárt, hogy ott ne találnál számodra érdekes nőt, akit nem csak ráültetni akarsz a bránerre. Mert arra ott van a rosszlányok, azért ne járj Csillagkapu klubba.


De ha semmi érdeklődési kör, akkor igazából mit csinálsz? Szocializálódni kell mindenképp, vegyülni emberekkel, és akkor barátnő is lesz.

2018. szept. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!