Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek örültség találkozn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örültség találkoznom egy ismeretlen fiúval? (19F)

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval és szeretnék találkozni és hát olyanokat csinálni. Ha már találkozunk mit ajánlotok mire figyeljünk oda? :) ;)
2016. márc. 1. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Pl menjetek el előtte AIDS tesztre. Mondani ugyanis bármit lehet. Ugyanis sose lehet tudni.

Olyan helyen talizzatok, ahol kamera is van. Legyen nyoma, hogy ott voltál és kivel. Amúgy meg ne igyál ismeretlen piából, inkább vigyél és ÉLVEZD! Ne görcsölj ezeken. A teszt a legfontosabb. Ingyen és anonym tesztek vannak az ország számos pontján. Pesten is. Sajnos sok a kamus ezért kell. Az első srác akivel voltam innen volt nekem és kiderült, hogy már vagy 5 sráccal volt innen.

2016. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kovpet ***** válasza:
100%

Jó, azért túlaggódni sem kell.

Nyilvános helyen találkozzatok és beszélgessetek először. Meg később védekezzetek persze.

2016. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

1: Ez a kérdés a homo kategóriában van, te most nem egy nőnek adtál tanácsot :)


Nem kell figyelni különösen semmire. Több mint fél tucat férfival ismerkedtem már meg az interneten, akivel végül szexeltem is. Ha ennyire félted a biztonságod, akkor mindig legyen nálad gázspray például.

2016. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első válaszadó tisztában volt vele hogy fiúnak írt. Nem értem miből következtettél arra hogy nőnek írja.(?)

De egyébként az első válaszadóval egyet értek!

Első a biztonság!

2016. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De o sem volt meg fiuval.
2016. márc. 1. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Ti hol éltek? AIDS-teszt a találkozó előtt? Csak nyilvános helyre menjetek ahol KAMERA IS VAN? Vigyél magadddal italt és ne helyben vettet igyál?


Ti mondjátok már, hány emberrel találkoztatok az internetről az életben? Egy testőrt vagy az anyukáját ne vigye a biztonság kedvéért?


Úgy csináltok, mintha 10-ből 9 férfi-férfi találkozó AIDS-fertőzéssel vagy rablással/gyilkossággal érne véget. Nekem soha az életben semmi rossz tapasztalatom nem volt még. Mondom, ha nagyon félted a biztonságod, akkor legyen nálad gázspray és óvszer.

2016. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha felkészült az miért baj? Amit az első írt, abban tényleg sok hasznos ötlet van. Az, hogy nem volt fiúval, tényleg nem garantált. Én is hallottam már olyat, hogy vki hazudott. Amúgy mikor taliznátok?
2016. márc. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!