Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy kéne leráznom egy srácot,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne leráznom egy srácot, akivel még hetekig találkoznom kell?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy félreérthetetlenül aranyos velem, meg ott az a tipikus nézés... Nyilván nem szándékosan hoz kellemetlen helyzetbe, de nekem egy pasitól mindenféle "olyan" jellegű kedvesség is baromi rossz érzés. :( Nem hívott el sehova még szóval nem tudtam nyíltan visszautasítani, de őszintén szólva baromira zavar, hogy bámul és sajnos ez hetekig így is lesz még, mert egy közös program kapcsán még jó sokáig találkoznunk kell. Mit csináljak? Semmi kedvem mindig feszengeni meg szarul érezni magam.
2016. febr. 8. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon fiatal lehetsz, 1000 ilyen pasi lesz életedben. kollégák, haverok, barátnők pasijai. Egyszerűen legyél kedves, de ne félreérthetően, tartsd a távolságot. Pacsit adj neki, ne puszit.
2016. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyaneztvcsinalja az egyik ferfi kollegam. Meloban nem kotom a tovbiek orrara, hogy leszbikus vagyok, ezert tart gondolom szabad predanak. De engem is booooorzasztoan zavar. Hat elmondani nem tudom, mennyire. En egyebkent azt tervezem, hogyhq legkozelebb oLan lesz a szitu, hogy nem lesznek korulotte kollegak (mert nyilvanosan megszegyeniteni nem akarom), akkor megkerem, hogy ne bamuljon mert zavar es egyebkent is van parom. De jobb otletem nekem sincs...
2016. febr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, nem fordult még meg a fejedben a legtipikusabb, legbarátságosabb és legegyszerűbb válasz, hogy leülsz vele és szépen elmondod hogy:

- van valakid/másba vagy szerelmes, de látod, hogy ő is akar valamit de nem akarod megbántani és hogy feleslegesen fusson

- leszbikus vagy (persze ha fel mered vállalni)


Én utálnám, hogy bókolok egy csajnak hetekig, ezt érzi is és nem szól egy szót sem, hogy bocs, semmi esélyem.

2016. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
5 férfiből 4 félreérthetetlenül aranyos velem és olyan tipikusan néz. Engem ez baromira nem zavar, sőt inkább csinálják ezt, minthogy azon kuncogjanak mekkora tepsi s.ggem vagy ló fejem van.
2016. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hű, erre nagyon sok szuper dolgot kifejlesztettem már. Szegények, annyira sajnálom őket, ugyanakkor meg tudom milyen rossz érzés, mert hát... fúj. Na. :D


- úgy viselkedek velük, mint egy nagy "haver" ( pacsival köszönök, csá-t mondok, stb... )

- ajánlgatok neki más lányokat

- kikérem a véleményét egy "pasiügyemmel" kapcsolatban. " szerinted mit vegyek a barátomnak karácsonyra, kifogytam az ötletekből " Ez már nagyon végső eset de 100%-osan beválik. Tényleg nem jó, ha áltatod.


Ja, és az egészhez vágj teljesen ártatlan fejet. Mintha le se esne neked hogy tetszel neki, úgy neki is kevésbé kínos.


Sok sikert, és kitartás ;)


20/L/L

2016. febr. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!