Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyorsan elment az oráltól sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyorsan elment az oráltól sok spermával, akkor az azt jelenti, hogy jó voltam?

Figyelt kérdés
Azt mondta általában nem megy el gyorsan. Oké tudom kérdezzem m
2018. szept. 8. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy régen élvezett, nagyon ki volt éhezve egy szopásra!
2018. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom kérdezzem meg tőle, de a pasik többsége úgy se mondja el ha nem volt jó, mert akkor fél hogy nem kap többet.
2018. szept. 8. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ja jó voltál
2018. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok volt a sperma, rövid idő után, azt jelenti, hogy régen élvezett el. De valószinüleg te is jól csináltad.
2018. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
A gyorstüzelő mindentől hamar elmegy.
2018. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Korábban nem csináltad?
2018. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

"a pasik többsége úgy se mondja el ha nem volt jó, mert akkor fél hogy nem kap többet."


:D :D :D Jézusom, ti hány évesek vagytok?!

A pasik többsége lehet, viszont egy valamire való férfi nem rest beszélni róla. Meg ez is milyen már, h fél h nem kap többet. Persze, mert így kell intézni a dolgokat, h valaki megfogalmaz egy kritikát, akkor a másik, ahelyett, h elgondokkodna rajta, inkább megsértődik, és azt mondja, nem kapsz többet... :D:D Ez amit itt most felvezettél az kb 13 eves korosztály...Gyerekek-gyerekek, a szexben is alapvető dolog a kommunikáció meg az őszinteség is többek közt.

Amúgy meg egy valamire való nőnek azért illik tudni, h mit csinált jól, illetve rosszul, nem pedig vadedidegenektől vár pozitív visszajelzéssket... Már csak azért mondom ezt, mert hogy akarsz úgy jó lenni bármiben is, ha még saját magaddal sem vagy tisztában?!


Amúgy meg az fel sem merült benned, h csak kamuzta, h nem szokott gyorsan elmenni?! Vagy inkább azt szeretnéd hallani, h annyira jó voltál, h az órák hosszat bíró pasit neked sikerült 5 perc alatt kifacsarnod?! ;) Egyébként csak úgy megsúgom, h nem attól lesz jó az orál, ha hamar elsül a pali... sőőt! Na de egyszer majdcsak rájössz. Sok sikert hozzá

2018. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!