Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nemi betegségek csak spermáv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nemi betegségek csak spermával terjednek férfiak esetében? Mármint az összes?

Figyelt kérdés

Új partnerem van. Nekem ő a második, viszont tudom, hogy ő nagyon sok lánnyal volt már együtt, ezért hiába szedek fogamzásgátlót, óvszert is használunk, viszont egyik alkalommal aktus közben vettük észre, hogy teljesen lecsúszott. Sosem ment el bennem, így van értelme orvoshoz mennem, hogy elhagyhatjuk-e a gumit? Mert gondolom ha valami baja volt, az az előváladékkal már engem is megfertőzött volna. Vagy egyes betegségek csak spermával terjednek?

21/L


2018. júl. 22. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Egy csókkal is simán megfertőzhet ha beteg. Nem csak spermával.
2018. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a betegségek a szexuális együtlét során keletkező mikrosérüléseken keresztül jutnak át egyik félről a másikra. Itt a legtöbb esetben magvalósul mikro méretben a vérrel való érintkezés (egyik mikrosérülésből a másikba). Ezen kívül van ami egyéb testnedvvel (is) terjed.


Szóval az ondó az nagyjából huszadrangú mert ilyen mikrosérülések csókolózás közben is keletkezhetnek.

2018. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

u.i.: miért nem mentek el mind a ketten egy nemibetegség szűrésre?

Utána megnyugodhatsz, és nem lesz minden alkalommal ez a stressz.

2018. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyálka hártyával! Alul és felül!
2018. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3, szeretném megkímélni őt tőle, mivel én járok szűrésekre, nem idegen, és lényegesen ,,kellemesebb" módon történik, mint egy férfinak, akinek feldugnak oda valami hurkapálcát.
2018. júl. 22. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan nem kenyelmetlen, legyen csak tisztaban azzal minden lyukvadasz, hogy a sok no neha fulpiszakolval jar a pocsben 😄


26F

2018. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. bármilyen testnedvvel terjedhetnek, betegségtől függ.
2018. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sőt van amelyik érintéssel is terjed pl.HPV.
2018. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!