Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyek azok a pózok amik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a pózok amik kevésbé intenzívek, amit aki gyorsan elsül az is bírja?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kényelmetlen pózok. Ez mindenkinek más szerintem. Misszionárius az elég kényelmes és izgató, de nekem pl ha állva csináljuk sokkal nehezebben megyek el. Ne mondom, hogy kényelmetlen úgy, de kicsit rogyasztanom kell, mivel a párom alacsonyabb.
2018. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Kutya
2018. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak krémek és spray-k is, amik direkt arra lettek kitalálva, hogy a férfiak tovább bírják az aktust. Nézz utána neten, nem drága dolgok. Aztán nem azon kell majd agyalni, hogy milyen pózban nem durran el hamar a párod :)
2018. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Lovagló
2018. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen emberfüggő. Én pl. kutyában a legtöbbször tovább bírom, pedig az is nagyon izgató számomra. Egyik haverom meg azt mondta, hogy ő abban megy el a leggyorsabban és még kontrollálni se tudja magát.

A lovaglóban se megyek el annyira gyorsan, ez nekem kényelmetlen póz is, viszont ebben a pózban egyáltalán nem tudom visszatartani. Én ahogy a legkönnyebben visszatudom tartani az elég hülyén kinéző tartás és nem is könnyen kivitelezhető a legtöbb pózban.

Talán a kutyában a legkönnyebb és úgy legalább nem is látják:D A lábaim terpeszben, a fenekemmel pucsítok és a mellkasom közepét előretolom és kicsit mintha felkelés után nyújtózkodnék. Elég homoerotikus tartás:D de így könnyen rátudok úgy feszíteni, hogy tempótól függetlenül eltoljak még rajta pár percet.

Még misszionáriusban is kicsit könnyebben megy, hogy visszatartsam, de akkor sajnos egy percig biztos lassítani kell minimum, aztán csak néhány percet nyerek és kezdődhet elölről...

De mint mondtam, lovaglóban és tangóban egyáltalán nem tudom kontrollálni. Pedig a tangót nagyon szeretem. A lovaglót mondjuk pont nem.

De ez csak én vagyok. Könnyen lehet, hogy nálad máshogy működik

2018. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!