Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Besokkaltam a férfiak bunkóság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besokkaltam a férfiak bunkóságától és most le akarom őket folyamatosan koptatni más lányok is voltak így vele?

Figyelt kérdés
Amúgy meg nem azt a kategóriát akarom bántani akik nem álltak belém.Hanem a nagyképű bunkókat/nőgyűlölőket.Gondoltam hogy felregisztrálok egy társkeresőre emiatt de ott nem ilyen fajták vannak.Azokat én sem szeretném bántani aki normális csak a többit hogyan tegyem? Vagy hogy üzenjem az ilyen fajta férfiak felé hogy egy nagy nullák?
2018. szept. 8. 17:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Élőben nem is..Interneten keresztül kamu emailekről kapom.
2018. szept. 8. 19:05
 12/19 A kérdező kommentje:
Pont ezaz legalább élőben állnának belém el is sírnák maguk ha kihoznak a sodromból.
2018. szept. 8. 19:08
 13/19 anonim ***** válasza:

És mégis hogyan fogod kiszűrni, ki a normális is ki nem?

Lehetséges, olyasvalakin állsz jóóóól bosszút, aki számodra tényleg az igazi lett volna, aztán holnap olvashatunk egy újabb "miért vernek át a nők a társkeresőn" kérdést. Nincs még belőlük elég, áááá, több kell!!!

2018. szept. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ja, szerintem is inkabb azon kene dolgoznod, h ezt ne tehessek meg veled. akinek van onbecsulese azt tisztelik es az nem is engedi, h igy banjanak vele. egyszeruen aki bunko veled azt ignorald. vannak rendesek is, altalanositani eleg nagy hulyeseg. raadasul nehogy azt hidd, h mindenki kedves lesz veled orokke. mindenkinek lesz egy rossz napja, rossz idoszaka amikor nem lesz kedves, hiaba nem egy rossz termeszet egyebkent. pont, mint most te. ezen ugy tudsz valtoztatni, h te megveded magad es nem ugy, h bosszut allsz az embereken. peace
2018. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Úgy hogy ettől több az eszem.Nem értem miért nem tudnak a társkeresőtől elvonatkoztatni.Ki mondta hogy ott állok bosszút már eleve leírtam hogy szerintem miért nem jó ötlet.Azokkal leszek bunkó akik maguk is azok voltak velem pl suliba.A másik hogy bőven elég bosszú hogyha senkivel nem vagyok hajlandó jó ideig összejönni és kerülöm a társaságukat is.Maximum ha adódik alkalmam rá jól megmondom a véleményem a mai férfiakról majd ők is megtudják milyen ha semmit nem csinálnak és savazzák őket mégis.
2018. szept. 10. 10:21
 16/19 A kérdező kommentje:
Különbséget tudok tenni aközött ha valakinek rossz napja van és azért ilyen meg ha valaki paraszt.Amúgy igen azon is fogok dolgozni jól leoltom a sárgaföldig azt aki bunkó velem az sem érdekel ha elbőgi magát.
2018. szept. 10. 10:24
 17/19 A kérdező kommentje:
Tippeket kérek hogy szivassam meg őket.
2018. szept. 12. 00:37
 18/19 anonim ***** válasza:
ha tenyleg tippet akarsz: legy boldog. ha latjak, h annak ellenere, h bantottak teged te jol elsz es boldog,kiegyensulyozott vagy akkor megfogja oket enni az irigyseg. tudod azok bantanak masokat akik nem elegedettek magukkal, vagy az eletukkel, szoval, ha megmutatod nekik, h nem tudtak tonkretennu, sot! akkor az pont eg nagy bosszu lesz nekik.
2018. szept. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A legjobb tipp hogy hogy szivasd meg őket? Sz@rd le őket. Ennyi. Ha így kiakadsz, akkor elérték a céljukat.
2018. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!