Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Besokkaltam a férfiak bunkóság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besokkaltam a férfiak bunkóságától és most le akarom őket folyamatosan koptatni más lányok is voltak így vele?

Figyelt kérdés
Amúgy meg nem azt a kategóriát akarom bántani akik nem álltak belém.Hanem a nagyképű bunkókat/nőgyűlölőket.Gondoltam hogy felregisztrálok egy társkeresőre emiatt de ott nem ilyen fajták vannak.Azokat én sem szeretném bántani aki normális csak a többit hogyan tegyem? Vagy hogy üzenjem az ilyen fajta férfiak felé hogy egy nagy nullák?
2018. szept. 8. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
lehet megsertodni, de te sem leszel kulonb toluk, ha megalazod oket. amugy sem biztos, h az bunko lenne pont veled, aki random rad ir, akkor nem lenne lelkiismeretfurdalasod, ha olyat bantassz aki amugy rendes? fiu vagyok, de azert ne kuldj el melegebb eghajlatra, ne velem kezd legyszi
2018. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
egyszer egy ilyen "bunkó" úgy meghajtja a kis lyukadat, mint zinger a varrógépet, és majd könnybe lábadt szemmel, mindenhol csak őket fogod keresni... csitrikém :)
2018. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Olvasd el egyes amit a kérdés alatt írtam.
2018. szept. 8. 17:54
 4/19 October15 ***** válasza:
33%

2.: Hát.. erre nem sok esélyt látom. :D


Kérdező: Értem én és nem sok szimpátia szorult belém az értéktelen emberekkel kapcsolatban de fölösleges lesüllyedni erre a szintre.


26F

2018. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Aki bunkózik, azt ignorálni kell. De most én is fiú vagyok, szóval biztos kapni fogom majd az ívet. Nem vagyok bunkó, meg ilyesmi, csak amúgy is szidnak általában a csajok, meg kiröhögnek. Fordított fel állásban én is kiírhatnám a kérdést. Azért remélem nem kapok sokat tőled. :)
2018. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem hogy a kérdésbe írók fognak kapni..Én főleg azoknak akarnék torolni akik bunkók velem.
2018. szept. 8. 18:15
 7/19 anonim ***** válasza:

# 4


felesleges kaparnod a "vígasztalós" dugásért, annyira átlátszó vagy, hogy az hihetetlen.


Kedves kérdező, majd meglátod. Egyszer valaki helyre pakol.

2018. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen utolsó a párom akihez megyek jövőhéten.Rajta kívül utálom a férfiakat neki ehhez nincs sok köze ahova járok iskolába ott szekálnak de már 13 éves koromtól. Most meg 24 évesen a teremtés legsilányabb botjai szándékosan belém álltak miután valaki továbbadta nekik mit műveltek velem gimiben.Az ilyen férfiak gusztustalanok.
2018. szept. 8. 18:25
 9/19 anonim ***** válasza:
Én nem engedem meg, hogy férfiak bunkók legyenek velem, szóval nincsenek ilyen gondjaim. De érthető, hogy beleuntál, ha bántottak.
2018. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
akár férfi vagy akár nő, ha 24 évesen téged valaki úgy tud szekálni mint a középiskolában, akkor bocs, de veled van a baj. egy felnőtt kiegyensúlyozott embert nem lehet szekálni, mert vagy lecsapja az illetőt, vagy úgy helyreteszi hogy elszégyeli magát
2018. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!