Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányokat izgatja az ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat izgatja az ha egy péniszt pisilni látnak?

Figyelt kérdés

2018. szept. 6. 19:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%
Én a szájba pisilést szeretem
2018. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Yoda m. ***** válasza:
27%

Kedves Kérdező!


"...Szerintem undorító" Nos, aki így, vagy hasonképpen nyilatkozott, vagy ha nem is írta ki, csak gondolta magában, azoknak (de neked is) ajánlom a következő teszt elvégzését. Sajna kell hozzá egy igen erősen nagyító lupe (min. 20x, pl. ékszer lupe), de a legoptimálisabb egy mikroszkóp.

1.) Megmossátok kezeteket alaposan, meleg vízben, szappannal, ahogyan szoktátok.

2.) Mikroszkóp tárgylemezére (vagy erős lupe alá) helyezitek egyik tisztára mosott és szárazra törölt ujjatokat. (Mindegy melyiket)

3.) Jól megvilágítjátok, hogy sok fényt kapjon.

4.) Megláthatjátok, hogy mi az, ami undorító... "pfújjjjjjjj..."


A kórboncnoki oktatás szerves részét képező "éles" gyakorlatokat most nem említeném... mert ahhoz már komolyabb felkészültség szükségeltetik, ráadásul nem is annyira publikus, mint tudjuk. De az sem másról szól, mint az emberről. Csak nem kívülről, hanem belülről. Vagyis rólatok, azaz mindenkiről... az emberi test olyan oldaláról, amely alaphelyzetben sosem mutatkozik meg a köznapi életben... De attól még létezik, ott van és működteti az embert! És egészen jól csinálja, mondhatni szinte mindent teljesen automatikusan... Épp ezért az sem undorító, az a TEST, akár lélegzik, akár már nem.

Az ürülék sem undorító! Állat és ember természetes velejárója, ha egyébként táplálkozik...

Viszont undorítónak tartjátok, ha az ebédlő asztal szélére van tapadva, akár egy madár pöttyintette oda, akár a kisgyerek kente ott szanaszét... Viszont nem undorító, sőt kimondottan hasznos, ha mezőn, termőföldön van otthagyva. Azt akkor már úgy nevezzük: (szerves) trágya.

Tehát ÖNMAGÁBAN nem undorító SEMMI, csak a HELYZETE szerint lehet rá mondani. A mindenkori helyzetet, meg Ti teremtitek meg a saját környezetetekben. Vagy nem teremtitek meg... ebben szabad akaratotok van dönteni.


Az ERŐ legyen Veletek! Hogy jól értsétek azt, amit itt most megpróbáltam ecsetelni.

2018. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
28%

Exem is izgatta...

Egyszer hagytam neki.

Más azóta nem nyilatkozott még erről.

33/F

2018. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Engem is izgat!
2020. aug. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 erogeen ***** válasza:
Ha van olyan lány, akit ez izgat, ő pisilhet a farkammal. Bár biztos, hogy ilyenkor felállna.
2020. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 erogeen ***** válasza:
Nem ír senki, pedig szívesen okoznék kellemes, izgató percet annak a lánynak, akit ez érdekel, felizgat.
2020. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!