Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányokat miért nem izgatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat miért nem izgatja fel, ha élvezkednek rájuk?

Figyelt kérdés
Engem kevés dolog indít be jobban, mint amikor egy lány rám masztizik, tök mindegy hogy néz ki. De amikor erre kerülne sor, egy lány se hajlandó rá.
2018. aug. 28. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Felizgatja őket szerintem, de csak attól, aki nekik is bejön. Annak mindent szabad, attól tartják undorítónak, aki nem tetszik nekk.
2018. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik nekik az illető, nyilván érdekes számukra. De az, hogy ők tetszenek akárkinek, miért kéne, hogy érdekelje őket?
2018. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem izgat
2018. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te nem jössz be nekik...
2018. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én benne vagyok az ilyen dolgokba. Szerintem rád nem izgulnak fel
2018. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na de ez az, nekik számít ki a másik fél, nekem mindegy lenne...
2018. aug. 28. 12:15
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert a férfiak nagy része bárkit megdugna, így nem különleges, ha egy pasi rám kéjeleg. Semleges vagy undorító, ha olyan teszi, aki számomra nem vonzó. Neked nyilván azért izgató, mert ritkán izgulnak rád igazán a nők. Mi ezt "megszoktuk".
2018. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak a férfi-nő különbség áll e mögött.
2018. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem csak akkor izgat, ha tudom, hogy kifejezetten rám vágyik az illető,és nem csak azért mert punci van a lábam között.
2018. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felizgatja őket, saját tapasztalat. (Vagy bejövök nekik.) F 40
2018. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!