Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szokatlan vagy esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szokatlan vagy esetleg zavaró hogy a szájjal történő izgatást a melleimen imádom de a péniszemen nem igazán pörget, illetve a másik dolog amitől teljesen beindulok ha nyalhatom a lányok popsiját hosszan érzékien?

Figyelt kérdés
Ezzel a két dologgal szinte bármikor maximálisan fel lehet izgatni,de nem tudom mennyire elfogadható ez a csajoknak.

2018. szept. 4. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát velem nem illenél össze, szívesen nyalogatom a mellbimbót és a szép kicsit izmos kidülledő férfimellkas nagyon szexi, főleg ha tetovált. Popsinyalás, de puncinyalás sincs, szopni meg szeretek. Hány nő szopott eddig kb? Lehet hogy rosszul csinálták.
2018. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1es: kb 10-12 lány kényeztetett már orálisan de 1 nél volt az ami után azt mondtam ,hogy ez szuper volt .Nem tudnám megmondani mit csinált másképp mint a többiek ,de a melleim izgatása mindenkinél azonnali eredményt hoz kivétel nélkül és a popónyalás is de a szopás erősen kétséges hogy egyáltalán kicsit is élvezem e,
2018. szept. 4. 22:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az nem lenne zavaró, hogy nem kell orálisan kényezetetni a péniszed. A mellrészeddel is ellennék, amennyiben te is eljátszanál az én melleimmel.

Viszont a popó nyalást nem tudnad elfogadni (ahogy a puncim sem igényli).


22L

2018. szept. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szokatlan! Én meg nem hallottam olyan pasirol ,aki nem élvezi ha orálisan elégítik ki! De ettől függetlenül engem nem zavarna...
2018. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Mik ezek a válaszok, hogy nem igénylitek a puncinyalást? Mi ennek az oka?
2018. szept. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérdező: én is ezt az arányt tapasztaltam,kb 10ből 1 nő tud jól szopni! De ki nem hagynám soha,hátha épp a következő az az 1 aki ügyes,gondolj erre,egy próbát megér.


Lányok: ugyanazt furcsálom én is mint az előttem szóló,hogy-hogy nem igénylitek a puncinyalást? Csak gatya le fütyi be? Néha ok,de mindig ez elég savanyú,nekem biztos h nem kéne olyan nő akit nem nyalhatok...

2018. szept. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nincs vele probléma

De ilyennel még nem taliztam hogy valaki a mellbimbóját nyalatva gerjed be

2018. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6os. Nem gatya le fütyi be. Sok simagatás, játék a melleimmel meg ilyesmi, elérni a megfelelő ingert. Dehát nem vagyunk egyformák. Sokan a nyalásra vágynak, s velük ellehetsz!
2018. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom a mellnyalást-szopást oda-vissza! F
2018. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva. Imádok cocit szopogatni, kényeztetni. Felizgat. Az viszont meglepett, hogy a pertnerem annyira imádta, hogy elélvezett

tőle, pedig már nem volt fiatal és nagyon picike cicikéje volt.

Szopni nagyon sok sok hölgy szeret, ám nagyon kevés tudja, érzi a lényeget, de az a menyország:)

2018. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!