Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ennyire zavaró dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ennyire zavaró dolog egy pasinál a lábfétis?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nehezebb párt találnom így, mert valamiért a nők nagy része nem vevő rá. Sokan mondták már azt is, hogy egy pasi ne alázkodjon meg ennyire egy nő előtt, de bevallom semmi megalázót nem érzek azokban a vágyaimban, hogy megpuszilgassam a párom talpát, lábfejét. Megmasszírozzam kicsit egy fáradt nap után.


Csak eléggé azt érzem, hogy ez sok nőnek nem igazán jön be... :/

Tényleg le kellene mondanom róla?



2017. máj. 31. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Csak akkor zavaro ha többet foglalkozik a lábammal mint a testem többi részével
2017. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs csak a lábakra koncentrálni. Ez csak amolyan plusz dolog, ami izgat, és szívesen csinálnám...
2017. máj. 31. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Te beteg vagy! És ez a zavaró!
2017. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben semmi beteg dolog vagy megalázkodás nincs ha megpuszilod meg maszírozod. De ha félsz az elutasításoktól akkor egyszerűen Ne vald be,hogy Te erre izgulsz. Csak csináld aztán kapsz úgy is vissza jelzést a lànytól,hogy ez tetszik-e neki vagy sem
2017. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem " erőlteted" túl a dolgot, kompromisszumokkal szerintem a legtöbb csajjal menni fog...én ebben nem látok kivetnivalót, én extrémmebb dologra gerjedek be nagyon, és érdekes minden kapcsolatomban megkaptam...
2017. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!