Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szolnátok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnátok egy olyan lányhoz, aki az orális szexet se adni, se kapni nem szereti?

Figyelt kérdés
Illetve vmi miatt nem tudja a barátjának adni, a kapás pedig nem izgatja, de mivel ő nem adja, így nem várja el a párjától!

2018. szept. 3. 01:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
22%

Volt már rá példa. Ez nem túl egyedi. De tapasztalatom szerint akik egyiket se szeretik, azok jobban elzárkóznak attól, hogy nekik csinálják, mint hogy ők adják. Szóval egy idő után azért ők elkezdik csinálni.

Addig engem nem foglalkoztatott annyira az orál, míg az első barátnőm már az elején magától kijelentette, hogy ő nem. Nem fogom kifejteni most, hogy szerintem miről szól, ezt most hiába tagadja le sok lány, tudja valójában, hogy miről szól és nem arról hogy megalázás. Ezzel csak mentegetitek magatokat és kifogást kerestek. De ma már sokkal többet számítana. Igenis legyen. Ez az ember lelkének fontos. A másik, hogy ma már nem is úgy látom a nőket mint még kis naivként. Így egyik sem érdemli meg, hogy mindent megtegyek és eltűrjek bármelyiknek is

2018. szept. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Volt iyen nőm. Gyönörű, meseszép, csinos nő volt. Annyir jó volt a puncia és olyan jó volt vele dugni hogy eszembe sem jutott hogy hiányozna az orál.
2018. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem működne. A hiánya gyorsan megrontaná a kapcsolatot.

Még ha pár alkalommal elmenne így, akkor is már közben, rögtön akkor, az első alkalommal is megrontaná a dolgot a tudat.

2018. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
11es. Számodra vagy barátnődnek mit jelent?
2018. szept. 3. 18:01
 15/22 anonim ***** válasza:
Kompenzáljon valamivel, pl legyen anál.
2018. szept. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nálam kb. 10. helyen van az orál a szexben, szóval nem dőlnék a kardomba, ha amúgy rendben van a csaj az ágyban.
2018. szept. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

10. helyen.

S szabad megkérdeznek mi az első 9.

(Ha nem akaros ide kiirni, nyugottan küld el a listat, igérem nem kötözködni akarok)

2018. szept. 15. 01:32
 18/22 anonim ***** válasza:

Nálam a szexben fontos a vaginális, anális, és orális játék is. De eszembe sem jutna nem megtenni a barátnőmnek.

Van olyan, aki a kipufogóba be sem dugná.

Van olyan aki nem hagyja szopni mert az ő csaja ilyet nem fog csinálni.

Van olyan aki soha nem nyalna egy lánynak!

Keress magadnak egy ilyen hülyét, ha csak ez hiányzik! :-)

2018. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mindenkinek joga van eldonteni, hogy akar-e adni es/vagy kapni oralis kenyeztetest. Es senkinek nincs joga elitelni a donteseert. Plane olyan ne mondjon semmit, aki masok seggere palyazik...
2018. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Alice1212 válasza:

hát elég prüd a csaj ,

én élvezem ha páromat kényeztetem.a szex nem csak kapás adni is kell.szerintem az orál fontos része a szexnek.

2018. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!