Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szolnátok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnátok egy olyan lányhoz, aki az orális szexet se adni, se kapni nem szereti?

Figyelt kérdés
Illetve vmi miatt nem tudja a barátjának adni, a kapás pedig nem izgatja, de mivel ő nem adja, így nem várja el a párjától!

2018. szept. 3. 01:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Semmi gond, lehet a kapcsolatunk teljes ertékű.
2018. szept. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Segítenék neki megszeretni. :D
2018. szept. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Ez nagyon kedves. De ha te pl utalsz egy ételt, s még hosszul is vagy tőle. Akkor azt, hogy szetetned meg.

Kb ez is ilyen.

2018. szept. 3. 02:00
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Sok ételt utáltam gyerekként, amit felnőtt koromra megszerettem. Volt egy pillanat, amikor ráéreztem az ízükre, és azóta szeretem őket. Persze ehhez kellett, hogy az adott pillanatban eléggé éhes legyek, és az illető étel ott gőzölögjön előttem jól elkészítve.

Ha érted, mire akarok kilyukadni.

2018. szept. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Olyan partnereket kell keresnie, akivel összeillenek. Én utálom a nyalást és nem csókolózom. Szopni imádok.
2018. szept. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Keressen mást!
2018. szept. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen barátnőm! A szex az csodálatos volt vele így is.
2018. szept. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7%

Nekem egynilyen nő semmit nem ér az biztos

27f

Nekem kapnom kel mert és adnom is mert nem apácának akarjuk egymást egy nővel ha összejövünk.

Meg szerintem egyszer élünk ha van nemiszerv a lábunk között megérdemeljük hogy kapjuk a kényeztetést állandóan.

Én tudom hogy jó orálisan is. Nemmmondok le róla nem csak egy életen át de hetekre se. A nyaláshoz pedig nagyon jó tehetségem van

2018. szept. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Nézd

Semmi se kötelező

Nincs megírva h egy nőnek kötelező szopni meg nyalatni magát!!!

Nem csak orálisan lehet felizgatni a másikat

24N

2018. szept. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként - főleg a nőknél - ez (is) abszolút partnerfüggő. A kérdező életében is lesz majd valaki, akivel szívesen fogja csinálni, csak ezek szerint még nem találta meg a megfelelő személyt.
2018. szept. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!