Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi a véleményetek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek ha egy fiúnak hajféise van? (kicsit érdekes felvetések). Részletesebben lent.

Figyelt kérdés

Gondolok itt hajfésülésre,hajba túrásra,haj birizgálásra,hajmosásra ezeket engednétek a barátotoknak?


Másik ha pl random ember oda menne hozzád és ezt mondaná de adna érte valamit cserébe hogy ezeket megtehesd mit mondanál rá? (Gondolom fura lenne és elküldené oda,jó meszire:D).



2018. szept. 2. 02:05
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Sokan vannak ,akik szeretik ha a hajukat "piszkálják" , ezáltal a parjuknak biztosan szívesen engednék,hogy a fent említett dolgokat veghezvigye... Mondjuk én nem tartozom közéjük.
2018. szept. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utol pasi, akivel kavartam kb ilyen volt, imádtam. :D

/L

2018. szept. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem gáz h szinte mindenre rányomják a “Fétish” jelzőt amitől fel áll a farka ety pasinak

Neked haj fétised van a másiknak vèkony csukló. A harmadignak száj Fétise van

Agyam el dobom

Lassan ott tartunk hogy a Nemierőszak is csak egy fétish lesz mert a pasi arra izgul hogy nőt bántalmazhat és küzdenie kell vele h megdughassa és így az erejét fitoktassa


Nekem meg lassan “agyoncsaplak” Fétisem lesz ,de komolyan!!!!

24N

2018. szept. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen idióta bandát, minden szart fétisnek nevez!
2018. szept. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az még nem fétis, hogy valaki szeret a másik nem hajába túrni, fésülni.

Akkor lenne fétis, ha haj fésülése, túrása, nemi izgalmat, esetleg orgazmust okozna nála.


Tényleg ott tartunk, hogy ma már mindent fétis jelzővel illettek. Kicsit utána kellene olvasni mit is jelent a fétis szó és azt követően kiírni egy ilyen jellegű kérdést.

2018. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


És elnézést hogy fétis jelző tettem ezekre .


Ha már itt tartunk még 1 érdekes felvetés. Mi lenne ha ezek közül mindegyik szexuálisan izgat de ez amolyan + mert van sok más is ami felizgat de ez is egy közülük.

Ez nagyon gáz? És sajna nem tudok ellene mit tenni vagy lehet?

2018. szept. 2. 13:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom nem lenne vele. Amúgy is imádom, ha a hajamat birizgálják.
2018. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi gaz sincsen. En nagyon orulnek ha a baratomnak ilyen lenne:D mert en imadom ha a hajamat bizergaljak es fesulgetik. Kiraz tole a hideg is😅
2018. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Yskirde ***** válasza:
Menj fodrásznak, amúgy simàn engedném mert semmi sincs benne🤔
2019. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Imádnám és engedném.

De egy random embernek tuti nem,a hajam szent!Nem szeretem ha idegenek fogdossák.

27/L (derékig érő sötét hajjal)

2020. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!