Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon találok még valakit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon találok még valakit, aki inkább élvezné és igényelné, mint sem, hogy furcsálná másokkal ellentétben?

Figyelt kérdés

Már hosszú ideje nagy rajongója vagyok az ápolt női lábaknak.Korábban volt több alkalmam arra,hogy hölgyek lábait kényeztessem.Viszont az utóbbi időben azt tapasztaltam a hölgyeknél,hogy talán mások véleménye miatt egyre kevesebben merik felvállalni az ilyen igényüket,bár tisztában vannak azzal az érzéssel amit kapnak tőlünk férfiaktól.

Szerintem nincs ebben semmi különös,mindössze a kölcsönös örömszerzés benne a legfontosabb.


2018. aug. 31. 21:24
 1/5 anonim válasza:
Énis szeretem a szép lábakat, formás combokat, kerek vádlit... És én nem is tagadom 26/f
2018. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen,a mai napig imádom csinálni,ha megkérnek rá.
2018. aug. 31. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

minden ffi szereti a női lábakat,de a kérdező szerintem inkább lábfétises lehet.

az meg ilyen talp,meg lábfej téma.

ettől függetlenül ahogy én észrevettem ha megtudod,hogy mit szeret a nő és meg tudod adni neki szexuálisan és utána előállsz a furcsa fétiseddel,akkor vevők lesznek rá ha nem viszed túlzásba.

fordított sorrendben vagy túltolva meg nem.


mert pár éve írt ide egy csaj,akinek nem volt para,hogy lábfétises a palija,de aztán elkezdett eltolódni az arány.

és mikor ment haza a csaj,ledobta a csizmáját,elnyúlt volna kicsit de már látta,hogy a palija a szeme sarkából már nézi a lábfejét,miközben úgy tesz mintha nem is nézné meg elkezd zihálni.

ez a szint meg már beteges és visszataszító.

2018. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mo.-n nagyon minimális az esélye, hogy ezt a témát befogadó nőt talál az ember. Én is kedvelem a női lábakat.
2018. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 Tapasztalatból tudom,hogy van igény rá. Azzal egyetértek,ha átfordul az ellenkezőjére a dolog és nem a kölcsönös,hanem az egyoldalú örömszerzésen alapszik.Ilyen is van bizonyára,csak szerintem nem ez a jellemző.

Volt olyan hölgyismerősöm,aki kifejezetten szerette mutogatni a meztelen lábait. Azokat a képeket,amit egy közösségi oldalra feltett,szándékosan úgy készítette,hogy a formás lábai látszanak leginkább.

És az is érdekes,hogy,eddig csak férfiak fűztek megjegyzést a kérdéshez. Vajon miért?.....

2018. szept. 1. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!