Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok előnyben részesítenétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok előnyben részesítenétek azt a lányt aki tabit szed és a punijába lehet élvezni, azzal ellentétben akinek nem?

Figyelt kérdés
Ha van két külsőre-belsőre hasonló csaj, akkor ez előny pl köztük?
2018. júl. 22. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Így van :P

Oda a legjobb :).

2018. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Én speciel sose kamatyoltaltam gőzöm sincs igy kívülállóként azt mondom hogy ne szedjen bogyeszt mert felborítja a hormonháztartását de az is tény , hogy nekem széles a pélóm és gáznak érzem nagyobb méretű óvszert venni
2018. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Én fontolóra venném mert nekem már a tudat, hogy bele élvezhetek a nőbe, már az is izgat. Sokkal jobban szeretem!

De párválasztásnál ez csak huszadrangú dolog nálam.

26F

2018. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Igen, előny.
2018. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Igen, még abban az esetben is, ha nem tetszene annyira. Sokkal jobb lenne, ha bele lehet élvezni.
2018. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Ezzel én is így vagyok. A szex különben is élvezetesebb mindkét fél számára ha nincs köztük egy gumidarab, kellemesebb az egész az óvszer anyaga nélkül. Bár férfi lévén arról nem tudok nyilatkozni, kellemesebb érzés-e érezni a magömlést - bár nem feltételezem hogy rossz xD
2018. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek sem élveztem még a hüvelyébe, mert egyik partnerem sem szedett ilyen szarokat, és nem is szeretném vele mérgezni akit szeretek. Tudok így élni ezentúl is.
2018. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én se szednék fogamzásgátlót,szóval nem engedném,hogy belém évezzenek.


Hormon gyógyszer eléggé káros. Sokszor súlygyarapodáshoz,túlzott beszőrősödéshez vezethet. Egy oszt.társamál az egyik másiknál a másik jelentkezett.


Aki meghízott idővel a pasi otthagyta,mert kövér,pedig a lány a srácnak akart jót,hogy a szex neki kényelmesebb legyen erre ez a hála. Abba hagyta a lány a tabi szedést 1-1,5 hónap múlva vissza nyerte jó alakját.


Én egy pasi miatt sem tenném magam ki ilyen gyógyszerezésnek,máj és vese károsodásról nem is beszélve. Nekem az egészségem az első!!

2018. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem teljesen mindegy csak akarjon szexelni velem amikor csak jól esik.
2018. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelmű előny.
2018. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!