Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek szexi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek szexi hogyha egy jó karban lévő szőrös férfi dolgozik és izzad a kertben vagy valami fizikai munkával?

Figyelt kérdés
Szerintem brutál szexi.

2018. aug. 31. 15:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Férfi szemmel mondom: igen az. Mivel férfias, mind külsőre, mind munkára és nem egy tutyimutyi swag yolo szőrtelen páwa. :) 21/F
2018. aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen
2018. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ja és nem, nem vagyok meleg, csak szerintem ha nő lennék számomra csak az ilyen pasik lennének vonzóak.
2018. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jajj olyan kis cuki vagy 75 százalékos.
2018. aug. 31. 15:42
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
Én szeretem ezt nekem már volt benne részem hogy néztek. Mikor nyáron félmeztelenül rakodtam meg pakolásztam sokszor volt már hogy megnéztek. Elég jó érzés 35F
2018. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Te miért tartod szexinek? Szerintem is az de én nem tudom konkrétan megfogalmazni miért. Ad egy ilyen magabiztosságot az ilyen fajta férfitípus. :D 20/L
2018. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Talán azért mert jó a teste+izzad is ami "arra" emlékeztet.Plusz dolgozik és szorgalmas és mivel még férfiként ilyen ez még cuki is.
2018. aug. 31. 15:54
 8/19 anonim ***** válasza:
Elolvadok az ilyenektől!!
2018. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer már feltettem egy ilyen kérdést férfiként. Az enyém magára az izzadásra és a koszra vonatkozott. Én régen költöztettem és tényleg voltak számomra érthetetlen esetek. Az én kérdésemnél sem sikerült dűlőre jutni. Azt értem, hogy valaki ilyen munkát végez az mit sugall, de adott pillanatban, koszosan és izzadtan miért? Én magamtól undorodtam olyankor. Zavart is, hogy ilyenkor bárki néz ilyen előnytelen helyzetben. Mondjuk én nem voltam soha olyan nagyon szőrös, de félmeztelen se voltam nyilván. Max. trikóba, de akkor is csak ha tényleg nagyon meleg volt és húzós a munka. Távolról még ok, hogy izzadtan jobban csillognak az izmok, de közelről meg már büdös. Persze mindenkinek más szagú az izzadsága és mindenkinek más típus az igazán kellemetlen, de azért mindenkié büdös.
2018. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
"arra?" mire? szóval te begerjedsz ha egy pasi izzad?
2018. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!