Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, egy szép lánynak bármit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy szép lánynak bármit megtennétek az ágyban?

Figyelt kérdés
2018. aug. 31. 13:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem. Engem önmagában a szépség eleve nem hatott meg soha túlságosan.

Most nem az ágyra gondolok, de ha bármikor is kicsit durvább dolgokat tettem meg egy dekoratív külsejű lánynak azt csak azért, mert poén volt. Ha nem én akartam volna poénból, akkor nem tettem volna meg. De ha olyan hangulatom van, akkor a legkisebb dolgokra is nemet mondok, ha megkér rá egy tényleg igazán szép lány. Szépséggel csak figyelmet lehet felkelteni, megfogni önmagában azzal nem lehet.

Az ágyban meg én tudom, hogy nekem mi fér bele. Ha nem fér bele és ezzel számomra az egész lényegét gyilkolja meg, akkor nem teszem meg senkinek. Itt nincs olyan, hogy szeretem így bármit megteszek. Mivel ha valaki nagyon különbözik tőlem, abba nem is nagyon szeretek bele.

2018. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem, csak talpat kényeztetnék neki.
2018. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem unod még??!

Nem,nem nyalom más szar..s seggét...

2018. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én kínyalnám a fenekét többször is :P
2018. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Természetesen, bizonyos határig. A seggnyalás egy szép lánynak izgató. Pláne ha ő kéri!! Mensis puncinyaláshoz már nagyon sok plusz kéne. Az már csak a szépsége miatt nem menne, a förtelmes íz után már lehet nem is látnám olyan szépnek...
2018. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!