Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lánnyal volt együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánnyal volt együtt a barátom, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal(26), és most került szóba az a téma,hogy ki hány emberrel feküdt már le. Ő (velem együtt) 15 emberrel volt már együtt(amiről kiderült,hogy több, mint a fele nem is volt komoly), míg én rajta kívül csak kettővel, és mind a kettő komolyabb volt azért. Ezen kívül azt is mondta,hogy nem biztos a számban, lehet több is volt... Nem hagy nyugodni,hogy (szerintem) ilyen sok emberrel volt már együtt és zavar is eléggé. Érdekelne,hogy ez más szerint is magas szám vagy csak én gondolom túl az egészet? 23L
2018. aug. 30. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincs ilyen válasz hogy sok vagy nem, reméljük azóta felnőtt és megváltozott. Volt nekem is ilyen időszak hogy sok lánnyal nővel volt egyéjszakás kalandom de a többségében én nem arra hajtottam de nem volt folytatás. Ha szereted akkor fogadd el hogy ezt tette a multat nem tudja megváltoztatni de ha folyton felemlegeted azzal el lehet üldözni..
2018. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

0 - tiszta ügy

0-nál több - ebben z esetben egyik lyuk/farok olyan, mint a másik, s a partner cserélhető


41/F

2018. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Ezért nem kell rákérdezni a múltra. :) Amúgy nem sok
2018. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem kevés

De túl reagálod

Ha meg csak 1-el lett volna akkor az lenne a bajod h nincs tapasztalata

Nézd ga védekezett nincs betegsége akkor nem tökmind1 hogy mennyivel volt?

Téged választott! Veled van! Téged szeret! Melléd fekszik be ! Veled szeretkezik Melletted ébred! És nem más nőnél

Szerintem ne hisztizzél


24N

2018. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat max 4-5 évig tart, utàna úgy is megunják egymást szexuálisan a felek... ezért jó ha csak élettársad van!
2018. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igazából csak 3-4 volt az , csak így azt hiszi így nagyfiú .
2018. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mantis religiosa ***** válasza:
39%
Ismerhetnéd a régi szabályt! Az exek valódi számát úgy kapod meg, ha bevallott értéket fiúknál elosztod 5-tel, lányoknál pedig szorzod 4-gyel.
2018. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hat, ismerek olyat, aki 100nal jar 25evesen. De meg a rondabb, koverebb ismeroseimnek is megvolt 6 no. megertelek, ha teged zavar, mivel te joval kevesebbel voltal. latod? embertol fugg mi sok, es mi keves. egy no, aki 70 ferfival lefekudt, nem fog 15re panaszkodni, de ha csak komoly kapcsolatokban fekudtel le, neked ez tulzas. vagy elfogadod, vagy nem.
2018. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hogy csinálta, hogy 7 csajjal komoly kapcsolata volt? fél év mindegyik minimum, vagyis 3,5 év full kapcsolat, szünetekben meg 1-1 kaland minimum


mondjuk megvalósítható


DE, ez nem jelenti, hogy mondjuk többször dugott mint te.

Nekem is hivatalosan több kapcsolatom volt mint páromnak, de míg én összehoztam egy marék dugást mindegyiknél, ő évekig csinálta


ne légy féltékeny, hiszen olyannak szereted amilyen

2018. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!