Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel nagyon nehezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel nagyon nehezen tudunk együtt lenni?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek nagyon szűk a vaginája és alig fér bele sőt.

Próbáltuk előjátékkal is, hogy kitágúljon de úgy is nagyon de nagyon nehezen lehet behatolni.

Én még nem vagyok jártas szexuális téren és az lenne a kérdésem, hogy van valami eszköz ami kitágítaná neki?


2018. aug. 25. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ujjaddal kell tágítani előjáték során.Szépen,fokozatosan.Először eggyel,aztán kettővel.Még hosszabb előjátékra van szüksége,ezek szerint,idővel menni fog.
2018. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Előjáték MINDIG KELL

2. Ha lehet,minnél hosszabb legyen,nyújtsátok el

3. Legyen benne az erogén zónák ízgatása,nyalás és ujjazás


Nem kell ehhez semmilyen eszköz. Minimális szintű biológiai tudást és szexuális ízgatást igényel. Ha erre nem vagy képes,ne szexelj.

2018. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos van olyan szintu kulonbseg amin mar semmi sem segit. Probalkozzatok meg, de legy nagyon figyelmes vele. Ha nem megy, akkor sajnos a rendes dugasrol lemondhattok.
2018. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Ha egy gyerek átfèr azon a lyukon akkor nincs az a farokmèret ami oda nagy lenne

Megfelelően kell ujjakkal tágítani plusz esetleg használhattok sikositot is mert az ártani nem árthat

2018. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kellene rá izgulni, főleg a csajodnak.
2018. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Najo, de egy gyerek nem is fajdalommentesen jon ki! Marpedig, ha szex csak picit is faj, az gaz.
2018. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom cuni. Nagyon nehezen tudtok együtt lenni? Mondj valamit.

Műanyag lőcs tudja tágítani előtte. Az nem jó. Mi nem tetszett az előző válaszon mesélj mitől kellett törölni?

2018. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 milyen előző válaszra gondolsz és én amúgy se tudnék törölni választ.
2018. aug. 26. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!